İlahiyat Akreditasyon Ajansı (İAA) heyeti ile toplantı gerçekleştirildi

“İlahiyat Akreditasyon Ajansı (İAA) Lisans Programları Değerlendirme Ölçütleri” hazırlanmasına yönelik fikir alışverişleri devam ediyor.

İlahiyat Akreditasyon Ajansı (İAA) heyeti ile toplantı gerçekleştirildi
banner67

“İlahiyat Akreditasyon Ajansı (İAA) Lisans Programları Değerlendirme Ölçütleri” hazırlanması konulu çalışmalarla ilgili olarak, paydaş Kurum görüş ve önerilerinin alınmasına yönelik ziyaretler kapsamında, Dumlupınar Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Halis Aydemir başkanlığındaki heyetle, Merkez Birim amirleri ve ilgili yetkililerin katılımıyla bir toplantı gerçekleştirildi.

Diyanet İşleri Başkanlığı Eğitim Hizmetleri Genel Müdürlüğü koordinesinde gerçekleştirilen toplantıda taslak sürüm ve ilahiyattan beklentiler hakkında karşılıklı görüş alışverişinde bulunuldu.                                                                                                          

Diyanet Haber

YORUM EKLE
YORUMLAR
Düşünür
Düşünür - 6 ay Önce

Çok hayırlı bir gelişme. Allah razı olsun. Hem ilahiyatı hem Diyaneti çok iyi bilen başkanımız Ali Erbaş hocamız ve ekini ilahiyatların diyanet hizmetlerini dikkate alan bir çalışma yapmalarını sağlarsa tarihe geçecek bir iş yapmış olur. Zira ilahiyatların şu anki tablosu mesleki yönden çok yeterli görünmüyor.

SIRADAKİ HABER