banner250

banner246

SON DAKİKA - Sınava girmeye hak kazananlar belli oldu

Diyanet İşleri Başkanlığı, 2018 Yılı Mushafları İnceleme ve Kıraat Kurulu Üyeliği Sınavı'na (Sözlü) başvuran adaylardan sınava girmeye hak kazananları açıkladı

Diyanet Duyurular 25.01.2019, 15:07
SON DAKİKA - Sınava girmeye hak kazananlar belli oldu

Diyanet İşleri Başkanlığı merkez teşkilatında münhal bulunan; unvanı, sınıfı ve adedi belirtilen kadrolara sözlü sınav sonucuna göre kurum içi naklen “Mushafları İnceleme ve Kıraat Kurulu Üyesi” alımı yapacağını açıklamıştı.

Başvuruların alınmasının ardından şartları taşıyan adaylar için çalışmalar tamamlanarak sınava girmeye hak kazananlar açıklandı.

ÖĞRENMEK İÇİN TIKLAYINIZ>>>

Başkanlıktan yapılan açıklama;

​2018 Yılı Mushafları İnceleme ve Kıraat Kurulu Üyeliği Sınavı'na (Sözlü) başvuran adaylar “Sınav Giriş Belgesi"ni, https://dibbys.diyanet.gov.tr adresinden alabileceklerdir.

Sözlü sınava girmeye hak kazanan adaylar, T.C. Kimlik No'lu kimlik belgelerinden (nüfus cüzdanı, pasaport) biri ve sınav giriş belgesi ile birlikte saat 09:00'da sınav giriş belgesinde belirtilen sınav tarihi ve sınav merkezinde hazır bulunacaklardır. Kimlik belgesi ve sınav giriş belgesi bulunmayan adaylar sınava alınmayacaktır.

İlgililere duyurulur.

Kaynak: Diyanet Haber
Yorumlar (2)
Murat 2 yıl önce
Sözlü değil sınav olmalı en güzeli bu
Klmno 2 yıl önce
Zaten belli değil miydi? Sınav mı belirledi yani sonucu?
Günün Anketi Tümü
Sitemizde en çok hangi haberler ilginizi çekiyor?