banner324

banner319

Müftülükten ihtiyaç sahiplerine Ramazan yardımı

banner265

Diyarbakır İl Müftülüğü ve Türkiye Diyanet Vakfı Diyarbakır Şubesince ihtiyaç sahiplerine Ramazan yardımı ulaştırıldı.

Diyarbakır Müftülüğü 13.04.2022, 18:16
Müftülükten ihtiyaç sahiplerine Ramazan yardımı
© DİHA

Diyarbakır İl Müftülüğü ile Türkiye Diyanet Vakfı (TDV) Diyarbakır Şubesi iş birliğinde ihtiyaç sahiplerine Ramazan yardımı ulaştırıldı.

Müftülük ve TDV koordinesinde hayırseverlerin desteği ile hazırlanan yardım kolileri, İl Müftüsü Lütfü İmamoğlu, din görevlileri ve TDV gönüllüleri tarafından ihtiyaç sahibi 20 aileye teslim edildi.

Yardım faaliyetleriyle ilgili açıklamalarda bulunan İl Müftüsü Lütfü İmamoğlu, “Ramazan vesilesiyle ihtiyaç sahibi ailelerimizi unutmadık. Ramazan kolilerimizi ulaştırdık. Vakıf gönüllülerimizden ve yardımlara destek veren tüm vatandaşlarımızdan Allah razı olsun. Bu Ramazan ve her zaman şiarıyla elimizden geldikçe yardıma muhtaç ailelerimize gerekli tüm desteği vermek için çabalayacağız.” dedi.

TDV Kadın Kolları Koordinatörü Mevlüde Karadaş ise “20 koli yardımı ihtiyaç sahibi ailelerimize ulaştırdık. Elimizden geldikçe hayırsever iş insanlarımızın katkılarıyla daha çok yardımı ulaştırmayı hedefliyoruz. Bu konuda tüm hayırsever vatandaşlarımızı bu hayra vesile olmaya davet ediyoruz.” diye konuştu.

Kaynak: Diyanet Haber
banner276
Yorumlar (0)