banner250

banner246

Başkan Erbaş Müjdeyi Verdi; Diyanet TV...

Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş müjdeyi verdi. Diyanet TV'nin yönetimi tamamen Diyanet İşleri Başkanlığı'na geçiyor

Diyanet 18.06.2018, 21:07
Başkan Erbaş Müjdeyi Verdi; Diyanet TV...
© Diyanet Haber

Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş, başkanlık merkez personeli ile bir araya geldiği bayramlaşma töreninde verdi müjdeyi.

Diyanet TV’nin Ramazan programlarının ilgiyle takip edildiğini dile getiren Başkan Erbaş, Diyanet TV'nin tamamen Diyanet İşleri Başkanlığı yönetimine geçmesi için çalışma başlatıldığını söyledi.

Kısa sürede bu çalışmaların tamamlanarak Diyanet TV'nin 24 saat yayın akışının tamamıyla Diyanet'in denetiminde gerçekleşeceğini ifade eden Erbaş; “Televizyonumuzda daha nitelikli, daha kaliteli, toplumumuzun bütün kesimlerini kucaklayan programlar olacak.” dedi.

Kaynak: Diyanet Haber
banner242
Yorumlar (6)
Selami Öztürk 3 yıl önce
Çok isabetli bir karar hayırlı olsun
Ahmet Demirel 3 yıl önce
Selamlar
Güzel bir haber
Diyanet TV başta Diyanet'te, müftülüklerde ve ülkemizde gerçekleşen güzelliklerin duyurulduğu bir kanal olması dileklerimle
Başarılar diliyorum
İnci erdem 3 yıl önce
Çok isabetli bi karar olmuş. Diyanet tv'de yapılabilecek çok guzel programlar olabilir doğru dini bilgi bilinç ve pratikler adına. Oysa şimdiye kadar bu kısıtlıydı. İnşaAllah faydalı ve hayırlı olur.
Hasan DEMİR 3 yıl önce
Beni de program sunucusu olarak alır mısınız:)
Hüseyin Kuş 3 yıl önce
Çok güzel
Muhsin Kocabıyık 3 yıl önce
Güzel olmuş
Günün Anketi Tümü
Sitemizde en çok hangi haberler ilginizi çekiyor?