Başkan Erbaş Müjdeyi Verdi; Diyanet TV...

Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş müjdeyi verdi. Diyanet TV'nin yönetimi tamamen Diyanet İşleri Başkanlığı'na geçiyor

Diyanet Haber
Başkan Erbaş Müjdeyi Verdi; Diyanet TV...
banner80

Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş, başkanlık merkez personeli ile bir araya geldiği bayramlaşma töreninde verdi müjdeyi.

Diyanet TV’nin Ramazan programlarının ilgiyle takip edildiğini dile getiren Başkan Erbaş, Diyanet TV'nin tamamen Diyanet İşleri Başkanlığı yönetimine geçmesi için çalışma başlatıldığını söyledi.

Kısa sürede bu çalışmaların tamamlanarak Diyanet TV'nin 24 saat yayın akışının tamamıyla Diyanet'in denetiminde gerçekleşeceğini ifade eden Erbaş; “Televizyonumuzda daha nitelikli, daha kaliteli, toplumumuzun bütün kesimlerini kucaklayan programlar olacak.” dedi.

Diyanet Haber

YORUM EKLE
YORUMLAR
Selami Öztürk
Selami Öztürk - 1 yıl Önce

Çok isabetli bir karar hayırlı olsun

Ahmet Demirel
Ahmet Demirel - 1 yıl Önce

Selamlar
Güzel bir haber
Diyanet TV başta Diyanet'te, müftülüklerde ve ülkemizde gerçekleşen güzelliklerin duyurulduğu bir kanal olması dileklerimle
Başarılar diliyorum

İnci erdem
İnci erdem - 1 yıl Önce

Çok isabetli bi karar olmuş. Diyanet tv'de yapılabilecek çok guzel programlar olabilir doğru dini bilgi bilinç ve pratikler adına. Oysa şimdiye kadar bu kısıtlıydı. İnşaAllah faydalı ve hayırlı olur.

Hasan DEMİR
Hasan DEMİR - 1 yıl Önce

Beni de program sunucusu olarak alır mısınız:)

Hüseyin Kuş
Hüseyin Kuş - 1 yıl Önce

Çok güzel

Muhsin Kocabıyık
Muhsin Kocabıyık - 1 yıl Önce

Güzel olmuş

SIRADAKİ HABER