banner331

banner319

Diyanet TV’de yeni yayın dönemi başlıyor

Diyanet TV’de yeni yayın dönemi 27 Eylül Pazartesi başlıyor.

Diyanet TV 24.09.2021, 10:41
Diyanet TV’de yeni yayın dönemi başlıyor
© Diyanet Haber

“Güvenle İzleyin” ve “Ailenizin Kanalı” sloganlarıyla yayıncılık hayatını sürdüren Diyanet TV, bu prensibine uygun hazırladığı yepyeni programları izleyiciyle buluşturmaya hazırlanıyor.

Diyanet TV’de yeni yayın dönemi 27 Eylül Pazartesi başlıyor

Diyanet TV, yeni yayın dönemine yönelik zengin bir içerik hazırladı. Kültür sanattan çizgi filmlere, sağlıktan bilime, aileden gençlere kadar geniş bir yelpazede ilkesel yayın politikasıyla yürüyüşünü sürdüren Diyanet TV, yeni yayın dönemine birbirinden iddialı yapımlarla başlayacak.

Yeni sezonda fikir-tartışma programları, belgeseller, diziler, sohbet programları, engellilere yönelik programlar ve bilgi yarışmaları Diyanet TV ekranlarında izleyiciyle buluşacak.

Diyanet TV yeni sezonda ilmihal, siyer, ibadet, itikat ve ahlak konularının öne çıktığı programlarla manevi hayata hitap ederken kültür-sanat programlarıyla geleneksel sanatlardan müziğe birçok alanda yepyeni içerikleri izleyiciyle buluşturacak.

Diyanet TV aileyi önceleyen, gençlere ulaşan, çocukları ihmal etmeyen, bilime sanata ve kültüre önem veren, toplumun her kesimine ulaşan ve hayata dokunan yayınlarıyla, yayın ilkelerinden taviz vermeden yürüyüşünü sürdürüyor.

Diyanet TV, 27 Eylül Pazartesi günü başlayacak yeni yayın döneminde yepyeni programlarla “Ailenizin Kanalı” olmaya devam edecek.

Kaynak: Diyanet Haber
banner276
Yorumlar (1)
Yusuf Uyar 11 ay önce
Çok güzel hecanla takip etmeyi düşünuyorum
Şimdinen emeği geçenlerden Allah c.c razı olsun