En Çok İzlenen Videolar

Popüler Videolar

Diyanet İşleri Başkanı Erbaş'tan din görevlilerine çağrı

Diyanet Haber 23.03.2020, 14:04

Diyanet İşleri Başkanlığı mensuplarına yayınladığı bir video kaydıyla hitap eden Diyanet İşleri Başkanı ProfDrAli Erbaşyaşlı ve ihtiyaç sahibi vatandaşların hizmetinde olunması talimatı verdi.

Yorumlar (6)
Kkö 2 ay önce
Başkanım öğrencilerden uzak olmak bizi zorluyor. Ve ara bayağı uzun. Whatsaptan hafızlık dersleri kolay değil. Lütfen devamlı ve kalıcı olacak bir uzaktan eğitim sistemi geliştirilsin. Normal eğitim sezonunda da kullanabileceğimiz. Bir öğretici ve kendine tanımlı öğrencilerin zaman mehfumu olmadan girip ders yapabilecekleri sistem
muhammed nazım 2 ay önce
bu fahri kuran kursu durumlari ne olur
Gülcan Oğuz 2 ay önce
Çok güzel bir öneri Rabbim Razı olsn,Diyantten olaylarla bizleri bilgilendiriyor,Hocam Ramazan ayında camiler açık olmaz mukabele nasıl olacak bilgilerinize tşşk ederim Sağlıkla Selametle Rabbime emanet olun.
Yavuz 2 ay önce
Tebrik ediyorum
ergin aladağ bitlis 2 ay önce
Sayin baskanim cok guzel bir öneri Allah razi olsun Rabbim yar ve yardımcımız olsun inşaAllah bu ginleri Allahin izniyle anlatacağız
NECATİ imam-Hatip 2 ay önce
Muhterem Başkanım görev yaptığımız yerdeki 65 yaş üzerinde olanlara market ihtiyaçları,aile hekimine ilaçlarını yazdırıyor ve alıyoruz. Maaşlarını atemeden çekip kendileri ne teslim ediyoruz. Kovit 19 olmadan öncede görev yaptığımız yerdeki yaşlı ve kimsesizlere yardımcı oluyoruz ve dualarını aldık. Hasta ise arabamla hastahaneye götürdüm.su ve elektrik arızası olanların tamiratıni yaptık.maddi ve manevi ne sıkıntıları olmuşsa her zaman elhamdülillah eşimle beraber yanlarında olduk.Bunları yaparken hiç bir maddi menfaat beklemeden sadece Allah Rızası için yaptık ."İnsanların hayırlısı insanlara faydası olandır." Kim bir mümin kardeşinin sıkıntısı giderirse cenab-ı Allah ta o kulunun sıkıntısını giderir.Hep bu tavsiyeler doğrultusunda hareket ettik etmeyede devam etmekteyiz.