banner250

banner246

Yolun İyilik Olsun

Yeryüzünün mazlum coğrafyalarında yaşlı gözlerle Türkiye'den uzanacak yardım elini bekleyenlere umut, kardeşlik, iyilik ve necip Türk milletinin merhamet yüklü yardımlarını ulaştırmak için yollara düşen Türkiye Diyanet Vakfı, soğuk kış günlerinde sofralara sıcak aş ulaştırıyor.

Diyanet Haber 28.12.2019, 12:14
Yolun İyilik Olsun
© Diyanet Haber

Yeryüzünün mazlum coğrafyalarında yaşlı gözlerle Türkiye'den uzanacak yardım elini bekleyenlere umut, kardeşlik, iyilik ve necip Türk milletinin merhamet yüklü yardımlarını ulaştırmak için yollara düşen Türkiye Diyanet Vakfı, soğuk kış günlerinde sofralara sıcak aş koyuyor.

"Yeryüzünde İyilik Hakim Oluncaya Dek" bilinciyle merhamet yüklü yardımları, mazlumların sofrasına ulaştıran Türkiye Diyanet Vakfı, başlattığı iyilik seferberliğini yeni kampanyalarla daha da genişletiyor.

Sosyal medya hesaplarından yayınlanan videolarla hayırsever Türk milletini bir kez daha iyilik hareketine destek olmaya çağıran Türkiye Diyanet Vakfı, "Yolun İyilik Olsun" başlığıyla yeni bir kampanya başlattı.

Kampanya kapsamında bağış yapmak isteyenlere kolaylık sağlayan Türkiye Diyanet Vakfı, GSM operatörleri üzerinden bağış alıyor. 

İyilik hareketine destek olmak isteyen hayırseverler bağışlarını; "YARDIM" yazıp "5601"e sms atarak 10 TL karşılığında yapabiliyor.

Sizler de aşağıdaki sosyal medya hesaplarında yer alan paylaşımları kendi sayfanızda paylaşarak daha fazla kişiyi iyiliğe davet edebilir ve Türkiye Diyanet Vakfının bu yardım çağrısına katkıda bulunabilirsiniz.

Facebook
https://www.facebook.com/watch/?v=524896591707171

Twitter
https://twitter.com/DiyanetVakfi/status/1210613753357709312

Youtube
https://www.youtube.com/watch?v=KshetKYtVuI

Diğer Bağış Seçenekleri İçin TIKLAYINIZ>>>

Kaynak: Diyanet Haber
banner242
Yorumlar (8)
Sevgi karabacak 10 ay önce
Allah razi olsun hayirda yarismayi nasib etsin
Kemal güneş 1 yıl önce
Elazığ için yapın arkadaşlar
Aydın 1 yıl önce
Mesaj hatalı diyor göndermiyoruz
Mehmet Suveren 1 yıl önce
Allahım benim rızkımdan onlarda ver Amin Banada şifa ver amin
Cemalettin Bektaş 1 yıl önce
Mazlum mağdur kardeşlerimize her türlü yardım İÇİN Diyanet İşleri başkanlığının bu yardım kampanyası takdire şayandırAllah razı olsun emeyi geçen herkesten
Abdulmennan Özmen 1 yıl önce
Allah muvaffak eylesin.
semra kanmaz. 1 yıl önce
Yüce rabbim bu hayırlı hizmetlerinizi daim eylesin..sebep olmak için araç gerekir.sebep olan herkesten rabbim razı olsun.kurtuluşa ermek için amaca ulaşmış olmak ise en büyük bahtiyarlıktır.selam ve dua ile.
Rasim Boz 1 yıl önce
Bu kış gününde Allah, bizden kabul ettiği ve bizleri vesile kılarak mazlumlara yardım etsin. İyiliği yayan ve paylaşanlara selam olsun.
Günün Anketi Tümü
Sitemizde en çok hangi haberler ilginizi çekiyor?