banner250

banner246

Diyanet İşleri Başkanı Erbaş Kırklareli'de

Diyanet İşleri Başkanlığınca personel arasında moral ve motivasyon sağlamak, taşra teşkilatı ile merkez arasındaki iletişimi güçlendirmek amacıyla ülke genelinde düzenlenen “İl Buluşmaları” sürüyor.

Diyanet Haber 01.04.2019, 21:53
Diyanet İşleri Başkanı Erbaş Kırklareli'de
© Diyanet Haber

Diyanet İşleri Başkanlığınca personel arasında moral ve motivasyon sağlamak, taşra teşkilatı ile merkez arasındaki iletişimi güçlendirmek amacıyla düzenlenen “İl Buluşmaları”, Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş'ın da katılımıyla ülke genelinde devam ediyor.

Prof. Dr. Ali Erbaş, göreve başladığı tarihten itibaren il il dolaşarak din görevlileri, üniversite öğrencileri, sivil toplum önderleri, Mehmetçik, polis teşkilatı, valilik ve belediyelerle buluşuyor.

Bu kapsamda 21'incisi düzenlenen “İl Buluşmaları” kapsamında Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş, çeşitli programlara katılmak üzere Kırklareli'ye geldi.

Prof. Dr. Erbaş Kırklareli programına Valilik ziyaretiyle başladı.

Erbaş, "Miraç Gecesi" dolayısıyla Hızırbey Camii'nde düzenlenecek kandil programında vatandaşlara hitap edecek.

Başkan Erbaş'ın katılacağı "Miraç Kandili Özel" programı, Diyanet TV ve Diyanet Haber sitesinden de canlı yayınlanacak.

Kırklareli programı kapsamında din görevlileri ve sivil toplum kuruluşu temsilcileri ile bir araya gelmesi planlanan Prof. Dr. Erbaş,  üniversite öğrencilerine de konferans verecek.

Başkan Erbaş’a Kırklareli programında Diyanet İşleri Başkanlığından üst düzey yöneticiler de eşlik edecek.

banner242
Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Sitemizde en çok hangi haberler ilginizi çekiyor?