banner250

banner255

Beş yeni üye göreve başladı

Diyanet İşleri Başkanlığı ile özel kişi ve kuruluşlarca hazırlanan Kur'an-ı Kerim'leri inceleyip basımına izin veren Mushafları İnceleme ve Kıraat Kurulu Başkanlığına, beş yeni üye atandı.

Diyanet Haber 09.09.2019, 16:39
Beş yeni üye göreve başladı
© Diyanet Haber

Diyanet İşleri Başkanlığı Mushafları İnceleme ve Kıraat Kurulu Başkanlığına atanan 5 yeni üye, Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş'ı ziyaret etti.

Başkanlık makamında gerçekleşen ziyarette, Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş, yeni atanan üyelere görevlerinde başarılar dileyerek, "İnşaallah güzel hizmetler nasip olur. Mushafları İnceleme ve Kıraat Kurulu en hayırlı hizmet alanlarından birisidir. Sürekli Kur'an-ı Kerim'le meşgul olmak, Kur'an-ı Kerim'e hizmet etmek, Allah size bunu nasip etmiş, gece gündüz demeden bu hizmeti sağlık, afiyet içerisinde yürütürsünüz inşallah. Rabbim yar ve yardımcınız olsun." dedi.

Ziyarette Din İşleri Yüksek Kurulu Başkanı Dr. Ekrem Keleş, Diyanet İşleri Baskan Yardımcıları Osman Tıraşçı, Prof. Dr. Huriye Martı, Prof. Dr. Ramazan Muslu, Dr. Selim Argun, Dr. Burhan İsliyen ile Mushafları İnceleme Kıraat ve Kurulu Başkanı Hafız Osman Şahin ve bazı üyeler de hazır bulundu.

Kaynak: Diyanet Haber
Yorumlar (5)
Din görevlisi 2 yıl önce
Haberin odak noktası ıskalanmış, haberi niçin yapıyorsunuz atananların isimleri olmadıktan sonra. böyle habercilik mi olur.
vaiz 2 yıl önce
bu üyelerin ismi yok mu. Bunların haberi yapılacaksa önce bu yeni üyelerin ismi habere yazılır. her nedense bunların isimleri unutulmuş, toplantıya katılan diğer büyüklerimizin isimleri yazılmıştır.
Mahmut subaşı 2 yıl önce
Hayır LI OLSUN.INŞAALLAH ZEYT BİNSABİT GİBİ GÖREV YAPARLAR. ALLAH YAR VE YARDIMCILARI OLSUN SLMLAR
Fatih 2 yıl önce
Allah muvaffak etsin..
Turan Çubukcu 2 yıl önce
Hiç bir anne ağlamasın
Günün Anketi Tümü
Sitemizde en çok hangi haberler ilginizi çekiyor?