banner258

banner250

Diyanet dergileri Temmuz sayıları çıktı

Diyanet İşleri Başkanlığınca her ay birbirinden önemli temalarla yayınlanan Diyanet dergilerinin Temmuz sayıları okurla buluştu.

Diyanet Dergi 09.07.2021, 11:29
Diyanet dergileri Temmuz sayıları çıktı
© Diyanet Haber

Diyanet İşleri Başkanlığı Dini Yayınlar Genel Müdürlüğü koordinesinde her ay birbirinden önemli temalarla yayınlanan Diyanet dergileri 2021 Temmuz sayıları okurla buluştu.

Temmuz sayısında Diyanet Aylık Dergi "Radikalizm" konusuna odaklanırken, Diyanet Aile Dergisi "Çağları Aşan Yoksunluk: Yetimlik" temasıyla okurun karşısına çıktı.

Ayrıca genç kalemler, usta yazarlar ve keyifli söyleşilerle gençlerin anlam arayışına katkıda bulunan, bugünün sorunlarına, yarının kaygılarına farklı bir pencereden bakan ve gençlik, kültür ve sanat dünyasına yönelik; "Güzel bir iz bırakmak için" sloganıyla yola çıkan "Geçerken" dergisi, akademik içeriğiyle "Diyanet İlmi Dergi" ve çocuklara yönelik özenle hazırlanan "Diyanet Çocuk Dergisi" ile Diyanet Çocuk Dergisi eki "Cim", Türkiye Diyanet Vakfı yayınevleri, müftülük satış noktaları ve Diyanet dergileri sosyal medya hesaplarında takipçilerini bekliyor.

Güvenle alıp huzurla okumak için TIKLAYINIZ>>>

Kaynak: Diyanet Haber
Yorumlar (0)