banner258

banner250

Diyanet dergileri Eylül sayıları çıktı

Diyanet İşleri Başkanlığınca her ay birbirinden önemli temalarla yayınlanan Diyanet dergilerinin Eylül sayıları okurla buluştu.

Diyanet Dergi 03.09.2021, 16:11
Diyanet dergileri Eylül sayıları çıktı
© Diyanet Haber

Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından her ay birbirinden önemli temalarla yayınlanan Diyanet Dergileri 2021 Eylül sayıları takipçileriyle buluştu.

Eylül sayısında Diyanet Aylık Dergi "Vahyin Mübarek Kıldığı Şehir Kudüs" konusuna odaklanırken, Diyanet Aile Dergisi "Güzel Ahlâkın Özü Edep Ve Hayâ" temasıyla okurun karşısına çıktı.

Öte yandan genç kalemler, usta yazarlar ve keyifli söyleşilerle gençlerin anlam arayışına katkıda bulunan, bugünün sorunlarına, yarının kaygılarına farklı bir pencereden bakan ve gençlik, kültür ve sanat dünyasına yönelik; "güzel bir iz bırakmak için" sloganıyla yola çıkan "Geçerken" dergisi, akademik çalışma içeriğiyle "Diyanet İlmi Dergi" ile çocukların gelişimine katkı sunan “Diyanet Çocuk Dergi” “Cimekiyle birlikte TDV yayınevleri, müftülük satış noktaları ve Diyanet Dergi sosyal medya hesaplarında okurlarını bekliyor.

Güvenle alıp huzurla okumak için lütfen TIKLAYINIZ>>>

Kaynak: Diyanet Haber
Yorumlar (3)
Musab 1 ay önce
Evet arapca ilmi dergiyi kastediyorum bu yilin haziran baskısı çıkmadı daha ondan soruyorum
Musab 1 ay önce
Selamun aleyküm Arapça dergi niye çıkmıyor Lütfen cevab verin
Ömer 1 ay önce
Aleykum Selam Mus'ab bey, kastettiğiniz dergi Arpça İlmi Dergi ise o 6 ayda bir çıkıyor. Diğer dergilerin de arapçası yok zaten.