banner203

banner250

Diyanet Aylık Dergi Şubat 2021 sayıları çıktı

Diyanet İşleri Başkanlığınca her ay birbirinden önemli dosya konuları ile yayınlanan Diyanet Aylık Dergi Şubat 2021 sayıları okurla buluştu.

Diyanet Dergi 06.02.2021, 21:23
Diyanet Aylık Dergi Şubat 2021 sayıları çıktı
© Diyanet Haber

Yarım asırlık tecrübesiyle okurlarını sahih kaynak ve güvenilir yorumlarla buluşturmaya devam eden Diyanet Aylık Dergi, Şubat 2021 sayıları okurla buluştu.

Şubat sayısında “İlahi Aşkın Şairi Yunus Emre teması ile okurlarıyla buluşan Diyanet Aylık Dergi; güncel dini sosyal meseleler, alanında uzman isimlerin kaleme aldığı, tefsir, hadis, fıkıh bölümleri, kültür, edebiyat, gezi yazıları, tarihi olaylar, öncü şahsiyetler, düne bugüne ve yarına dair soru ve cevaplar, hayata, insana, kültüre dair pek çok nitelikli yazı ve söyleşilerle okurların karşısına çıktı.

İnsanı, aileyi, toplumu ilgilendiren önemli kapak konularıyla her ay okuyucusuyla buluşan Diyanet Aile Dergisi Şubat 2021 sayısında “A’dan Z’ye Bağımlılık” ismli dosya konusuyla biz bize dini ahlaki sohbetler, hayatın içinden öğretici sahneler, kalbe dokunan hikayeler, uzman isimlerle söyleşiler, ilham verici ebeveyn deneyimleri, geziler, günceler, kitap tanıtımları, birbirinden keyifli yazılar ve bölümler ile kadın erkek, genç yaşlı yediden yetmişe herkese hitap ediyor.

Genç kalemler, usta yazarlar, keyifli söyleşilerle gençlerin anlam arayışına katkıda bulunan yazılarla, bugünün sorunlarına, yarının kaygılarına farklı bir pencereden bakan ve gençlik, kültür ve sanat dünyasına yönelik, "Güzel bir iz bırakmak için" sloganıyla yola çıkan "Geçerken" dergisi, akademik çalışma içeriğiyle Diyanet İlmi Dergi ile çocukların gelişimine katkı sunan “Diyanet Çocuk Dergi” “Cim” ekiyle birlikte TDV yayınevleri, müftülük satış noktaları ve Diyanet Dergi sosyal medya hesaplarında okurlarını bekliyor.

Güvenle alıp huzurla okumak için lütfen TIKLAYINIZ>>>

Kaynak: Diyanet Haber
banner237
Yorumlar (2)
Gulizar potuk 8 ay önce
Selamlar ben hıc dıyanet dergısı. Okumadım okamadan şunu dıyebılırım dıyanetın kitapları ögretıcı ve bılgılendırıcıdır faydalı oldugunu bılıyorum emegınıze sağlık teşekkurler bu yıl dıyanet takvımı alamadık nerden temın edıecegız
Musab 8 ay önce
Arapça ilmi dergi ne zaman çıkacak bu konuda bilgi verirmisiniz? Teşekkürler
Günün Anketi Tümü
Sitemizde en çok hangi haberler ilginizi çekiyor?