banner203

banner222

Prof. Dr. Erbaş: Mabetlere ve din adamlarına yönelik saldırgan tutum ve tüm aşırılıklar hepimizin ortak düşmanıdır

Fransa'nın Chateaudun kentinde camiyi hedef alan kundaklama girişimine kişisel sosyal medya hesaplarından tepki gösteren Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş, "Mabetlere ve din adamlarına yönelik saldırgan tutum sergileyen tüm aşırılıklar hepimizin ortak düşmanıdır." dedi.

Dini Haberler 31.10.2020, 21:50
Prof. Dr. Erbaş: Mabetlere ve din adamlarına yönelik saldırgan tutum ve tüm aşırılıklar hepimizin ortak düşmanıdır

Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş, Fransa'nın Chateaudun kentinde camiyi hedef alan kundaklama girişimi ve Lyon'da kiliseye yönelik gerçekleştirilen saldırıyı şiddetle kınadığını bildirdi.

Erbaş, kişisel sosyal medya hesaplarından yaptığı paylaşımda, "Fransa'nın Chateaudun kentinde camiyi hedef alan kundaklama girişimi ve Lyon'da kiliseye yönelik gerçekleştirilen saldırıyı şiddetle kınıyorum. Mabetlere ve din adamlarına yönelik saldırgan tutum sergileyen tüm aşırılıklar hepimizin ortak düşmanıdır." ifadelerini kullandı.

banner214
Yorumlar (1)
Muhammed enes dadaş 3 ay önce
Arkadaşlar herkes kendi davasını adamını övüyor yüceltiyor diyanet reisimiz Ali erbaş hocamıza özellikle Twitter da özellikle çok saldırı oluyor bizlerin birlik olma zamanı imam müezzin vaiz kk hocası herkesin Twitter da hesabı olması lazım