banner250

banner203

Müftü Çiçek'e cübbe ve sarığını Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Erbaş giydirdi

2020 Yılı Balıkçılık Sezonu açılışı için Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'la Giresun'a gelen Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş, Ordu Müftülüğü görevine atanan İsmail Çiçek'e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Dini Haberler 31.08.2020, 18:46
Müftü Çiçek'e cübbe ve sarığını Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Erbaş giydirdi

Başkan Erbaş, daha önce Mardin İl Müftüsü iken Cumhurbaşkanlığının 24.04.2020 tarihli  İl Müftüleri Kararnamesi ile Ordu İl Müftüsü olarak atanan İsmail Çiçek için düzenlenen cübbe giyme törenine katıldı. 

Prof. Dr. Erbaş Müftü Çiçek'e cübbesini giydirerek yeni görevinin kendisi ve Ordu için hayırlı olmasını temenni ederek başarılar diledi.

İl ve ilçe müftülüklerince yürütülen hizmetler hakkında Müftü Çiçek'ten bilgi alan Prof. Dr. Erbaş, yapılan başarılı çalışmalardan dolayı memnuniyetini ifade ederek emeği geçenlere teşekkür etti.

Erbaş, daha önceki görev yerinde başarılı projelere imza attığını, üniversite gençliğine yönelik çalışmalar yaptığını dile geriterek Ordu'da da aynı faaliyetleri fazlasıyla beklediğini dile getirdi.

Cübbe giyme törenine Ordu Valisi Tuncay Sonel, Ordu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ali Akdoğan, Ordu Milletvekili Ergün Taşçı, Kabadüz Belediye Başkanı Yener Kaya ile müftülük personeli katıldı.

Kaynak: Diyanet Haber
Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Sitemizde en çok hangi haberler ilginizi çekiyor?