banner268

banner250

Diyanet Takvimi nereden alınır?

banner265

Diyanet Takvimi nedir? Diyanet Takvimi nereden alınır? Diyanet Takvimi satış yerleri?

Dini Haberler 26.12.2020, 20:55
Diyanet Takvimi nereden alınır?

Dini, milli ve kültürel içeriklerle özel olarak hazırlanan Diyanet Takvimi, 2021 yılında da okurlarının duvarlarını süslemeye devam edecek.

- Diyanet Takvimi nedir?

2021 yılı Diyanet Takvimi, Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından başkanlığın yayın politikaları doğrultusunda namaz vakitlerini belirlemek ve aynı zamanda dini birlik ve bütünlüğe, toplumsal kaynaşmaya ve huzura katkı sağlamak amacıyla özenle hazırlandı.

Diyanet Takvimleri, 2021 yılında duvar takvimi, çocuk takvimi, hatlı takvim, masa takvimi ve 12 yapraklı üçgen masa takvimi şeklinde 5 çeşit olarak hazırlandı.

Sunduğu zengin içeriklerle toplumun sosyal yapısı dikkate alınarak baskısı tamamlanan Diyanet Takvimi, yurt içinde 39 bölgeye hitap edecek şekilde ayrı ayrı hazırlanarak bütün İl ve İlçe Müftülüklerine, Diyanet Vakfı Satış Merkezlerine ve Diyanet İşleri Başkanlığı Döner Sermaye İşletme Müdürlüğü satış yerlerine ulaştırıldı.

Ayrıca yurt dışında yaşayan vatandaş ve soydaşlarımıza ulaştırılmak üzere 20 Bölge olarak hazırlanan Diyanet Takvimleri de her yıl olduğu gibi bu yıl da yurt dışına gönderildi.

- Diyanet Takvimi nereden alınır? Diyanet Takvimi satış yerleri?

Vatandaşlar Diyanet Takvimlerini, İl ve İlçe Müftülüklerinden, camii ve Kur’an Kurslarından, Diyanet Vakfı Satış Merkezlerinden ve Diyanet İşleri Başkanlığı Döner Sermaye İşletme Müdürlüğü satış yerlerinden temin edilebilecek.

Kaynak: Diyanet Haber
banner279
Yorumlar (9)
Fatih 1 hafta önce
Ben aradım bulamadım
Nabahat 12 ay önce
Siparis vermek istiyorum
Şenay. 1 yıl önce
Bende bu takvimi bekliyordum. Fiyatı ne kadar acaba?
vatandaş 2 ay önce
Haberde 10 TL yazıyor.
Cüneyt Çelebi 1 yıl önce
Yıl olmuş 2021 herkesin telefonunda namaz vakti uygulaması var. Hâla insanlar niye takvim alır anlamıyorum
halit 6 gün önce
herkezin bakış açısı farklıdır takvim kullanmak farklı bir duygu
Salih 1 yıl önce
Anlamaman normal seni anlıyorum...
Kamil gök 1 yıl önce
Tskvimlerin fiatı niye yok
Serkan Yapıcı 1 yıl önce
Camilere cemaat sayısınca dağıtılıyor. Cumada 250 cemaat var verilen camiye takvim sayısı 100 tane. Cami görevlileri takvim satacak ama müftülükler diyanetten az istiyor. Verilenin 2 katı gönderilmeli. Şubat ayına kadar takvim talebi oluyor. Müftülükler yok satıyor.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Günün Anketi Tümü
Sitemizde en çok hangi haberler ilginizi çekiyor?