Diyanet İşleri Başkanı Erbaş'tan dua çağrısı

SON DAKİKA - Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş, kişisel sosyal medya hesaplarından yatsı ezanlarından sonra dua yapılacağını duyurdu.

Dini Haberler 22.03.2020, 23:37
Diyanet İşleri Başkanı Erbaş'tan dua çağrısı
© Diyanet Haber
banner197

Başkan Erbaş, paylaştığı duyuruda şu ifadelere yer verdi:

KOVID-19 salgınının bir an önce son bulması ve hastalarımızın şifaya kavuşmaları niyazıyla yarından itibaren yatsı ezanı sonrası tüm camilerimizden dua sesleri yükselecektir.Vatandaşlarımızı evde kalmaya, tedbirlere hassasiyetle uymaya ve tek yürek olup dua etmeye davet ediyorum.

Kaynak: Diyanet Haber
Yorumlar (63)
Resul zeybek 2 ay önce
Allah razı olsun çok güzel bir düşünce
Edip pekparlak 2 ay önce
Vatanından göçe zorlanmış,onlara sahip çıkmış,İslâm düşmanı batı medeniyetinin önünü kesmek için göğüs ünü siper eden Kahraman Türk milletini görünmez ordularını gönderdiğin virüs belasından necip milletimizi koru ALLAH ım.ordularinla kâfirlerlerin güçlerini bozguna ugrat.Rabbim.Amin
Ergün Acar 2 ay önce
Sayın başkanım sizden bir istirhamım olacak.Konya da yatsı ezanları merkezi okunsa duaya hep bir ağızdan amiiinnn demek güzel olmaz mı?
Sevgi Özırmak 2 ay önce
ALLAH kabul etsin ve ALLAH razı olsun Sağlık hizmetleri veren tüm çalışanlarımızıda dahil edelim INŞALLAH
Emekli M. Kayyım. Mustafa Şekerci 2 ay önce
Sala ve salavat ile başayan dua ve tevbeyle bitirmek münasip olur
Burhan Göksu 2 ay önce
Cenabı Allah kur'an-ı Kerim'in de buyuruyor ki dua ediniz cevap vereyim ve duanız olmasa ne ehemmiyetiniz var diyor.Bizde indi ilahide ehemmiyetli olduğumuz için o bela'nın başımızdan kaldırılmasını sizden istiyoruz bizi, ülke mizi ,milletimizi , âlem-i islâmı o beladan muhafaza eyle inşAllah.
Fadime avsar 2 ay önce
Duyulmuyo ankaradayiz ama cit yok
Burhan 2 ay önce
Allah memleketimize milletimize bu tür afetlerden muhafaza eylesin inşAllah. Sizden toplu yapılacak duanın saatini de yazarsanız daha isabetli olur değerli başkanım
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın