banner203

banner216

Birim Amirleri Toplantısı dijital ortamda gerçekleştirildi

Diyanet İşleri Başkanlığı üst düzey yöneticilerinin katılımlarıyla haftalık düzenlenen "Birim Amirleri Toplantısı", Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş’ın başkanlığında bu hafta dijital ortamda gerçekleştirildi.

Dini Haberler 12.10.2020, 16:47
Birim Amirleri Toplantısı dijital ortamda gerçekleştirildi
© Diyanet Haber

Diyanet İşleri Başkanlığı üst düzey yöneticilerinin katılımlarıyla haftalık düzenlenen "Birim Amirleri Toplantısı", Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş’ın başkanlığında bu hafta çevrimiçi olatak dijital ortamda gerçekleştirildi.

Diyanet İşleri Başkanı Erbaş, özellikle salgın sürecinde kurumsal hizmetlerin aksamadan yürütülmesi için büyük bir gayret gösteren teşkilat çalışanlarına teşekkür etti.

Başkan Erbaş, birim amirleriyle gerçekleştirdiği toplantıda, her birimin kendi alanında gerçekleştirdiği hizmetler ve bu hizmetlerin yürütülmesi noktasında karşılaşılan sorunlarla çözüm önerilerine ilişkin istişarelerde bulundu.

Toplantıya Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş, Diyanet İşleri Başkan yardımcıları Prof. Dr. Huriye Martı, Prof. Dr. İbrahim Hilmi Karslı, Dr. Selim Argun, Dr. Burhan İşliyen, Din Hizmetleri Genel Müdürü Bünyamin Albayrak, Eğitim Hizmetleri Genel Müdürü Kadir Dinç, Hac ve Umre Hizmetleri Genel Müdürü Remzi Bircan, Dış İlişkiler Genel Müdürü Erdal Atalay, İnsan Kaynakları Genel Müdürü Akif Pusmaz, Yönetim Hizmetleri Genel Müdürü Mehmet Bilgin, Rehberlik ve Teftiş Başkanı Fatih Mehmet Karaca, Strateji Geliştirme Başkanı Mahmut Türk ve I. Hukuk Müşaviri Selami Açan ile Basın ve Halkla İlişkiler Müşaviri Burak Orhan katıldı.

Kaynak: Diyanet Haber
Yorumlar (0)