banner203

banner250

Açık: Yayın yelpazemizi genişletiyoruz

Türkiye Diyanet Vakfı Mütevelli Heyeti 2. Başkanı İhsan Açık, TDV'nin yayın yelpazesini genişleterek toplumun her kesimine hizmet sunmayı hedeflediklerini söyledi.

Dini Haberler 24.12.2019, 01:24
Açık: Yayın yelpazemizi genişletiyoruz

Antalya'nın Alanya ilçesinde düzenlenen '37. İl Müftüleri İstişare Toplantısı' kapsamında kurulan Diyanet Haber Tanıtım Standı'nı ziyaret eden Türkiye Diyanet Vakfı Mütevelli Heyeti 2. Başkanı İhsan Açık, Vakfın matbaa ve yayın hizmetlerine dair açıklamalarda bulundu.

Açık, "Türkiye Diyanet Vakfı olarak toplumun her kesimine; çocuklardan gençlere, akademisyenlerden araştırmacılara, din görevlilerine varıncaya kadar herkese hizmet sunmaya çalışıyoruz. Bu noktada her geçen gün yayınlarımıza yenilerini ekliyoruz." dedi.

TDV milletimizin vicdanı, temiz kalbi ve iyilik elidir

Türkiye Diyanet Vakfının dünyanın mazlum coğrafyalarında çeşitli hayri faaliyetler yürüttüğünü dile getiren Açık, "Vakfımız milletimizin vicdanı, temiz kalbi ve iyilik elidir. 'Yeryüzünde iyilik hakim oluncaya dek' şiarıyla milletimizin iyi niyet ve bağışlarını, mazlumlarla buluşturmak üzere yollara düşüyoruz." ifadelerini kullandı.

Diyanet Haber'in dijital mecralarda Türkiye Diyanet Vakfına verdiği destek gözardı edilemez

Diyanet Haber'le ilgili düşüncelerini de dile hetiren Açık,"Diyanet Haber başta Diyanet İşleri Başkanlığımız olmak üzere Türkiye Diyanet Vakfımızın sanal dünyaya açılan kapısı oldu. En önemli yanı ise Diyanet Haber'in, güvenilir bilgiyi anında takipçilerine sunuyor olması. Diyanet Haber'in dijital mecralarda Türkiye Diyanet Vakfına verdiği destek gözardı edilemez. Sosyal medya etiket çalışmalarımızı takipçilerine bildirim yoluyla iletmesi bizim için ayrı bir güzellik. Ben, Diyanet Haber ekibine gayretlerinden dolayı hususen teşekkür ediyorum." dedi.

Kaynak: Diyanet Haber
banner237
Yorumlar (6)
Hızır ali 2 yıl önce
Müthiş bir enerjiniz var hocam Rabbimiz her alanda muaffak kılsın
RECEP AKYOL..ŞANLIURFA 2 yıl önce
BIR BASIN MENSUBU OLARAK SANLIURFA DA MUFTLUK CALISMALARI ILE BUYUK TAKTİR TOPLAYAN IHSAN AÇIK HOCAMIZIN CALISMALARI ICIN TESEKKUR EDERIM...URFALI BIR BASIN MENSUBU OLARAK IHSAN ACIK HOCAMIZ ILE AYRICA YENI URF GAZETESINDE BIRLIKTE CALISMANIN GURURUNU BIRLIKTE YASADIK.....ALLAH KENDISINDEN RAZI OLSUN...
Elif çelik 2 yıl önce
Allah yolunu açık eylesin daha nice güzel hizmetlere inşaAllah
Diyanet Evi yönetimi / ANKARA 2 yıl önce
Hocam Hizmetlerinizde üstün başarılar diliyor her zaman en güzelini Rabbim nasip etsin size ve diğer kıymetli hocalarımıza ve ekibinize
Ahmet ARICAN 2 yıl önce
Hayırlı hizmetler diliyorum
Mehmet Açık 2 yıl önce
Oğlumla iftihar ediyor başarılar diliyorum
Günün Anketi Tümü
Sitemizde en çok hangi haberler ilginizi çekiyor?