banner199

banner103

6. Uluslararası İyilik Ödülleri 12 Mart’ta sahiplerini bulacak

Türkiye Diyanet Vakfı, evrensel bir dil olan iyiliğin yaygınlaşması ve iyilik konusunda toplumda farkındalık oluşturulması amacıyla başlattığı Uluslararası İyilik Ödülleri Programı kapsamında iyilik mimarlarını 6. kez ödüllendirecek.

Dini Haberler 09.03.2020, 12:31
6. Uluslararası İyilik Ödülleri 12 Mart’ta sahiplerini bulacak
© Diyanet Haber
banner200

Türkiye Diyanet Vakfı, iyiliğin paylaştıkça çoğalacağı, bir iyiliği duyurmanın, anlatmanın, aktarmanın birçok insanı iyilik yapmaya teşvik edeceği düşüncesinden hareketle Türkiye’de ve dünya genelindeki iyilik öncülerinin ödüllendirilmesi ve toplumda farkındalık oluşturulması amacıyla geleneksel olarak Uluslararası İyilik Ödülleri programı düzenleniyor.

Bu yıl 6’incisi gerçekleştirilecek olan Uluslararası İyilik Ödülleri Programı, Türkiye Diyanet Vakfı'nın kuruluş yıldönümünden birgün önce 12 Mart 2020 tarihinde Cumhurbaşkanlığı Külliyesi Beştepe Millet Kongre ve Kültür Merkezinde yapılacak.

Türkiye’de ve dünyanın farklı noktalarında topluma örnek teşkil eden, çevresine ve dünyaya umut ışığı olan iyilik öncülerine ödül takdim edilecek.

Yüzlerce yaşanmış iyilik hikayesi değerlendirildi

Diyanet İşleri Başkanı ve Türkiye Diyanet Vakfı Mütevelli Heyeti Başkanı Erof. Dr. Ali Erbaş, 6. Uluslararası İyilik Ödülleri Tanıtım Programında yaptığı konuşmada yüzlerce iyilik hikayesinin incelendiği ifade etti.

İşte ödül almaya layık görülen isimler:

Erbaş son olarak, iyilik ödülüne layık görülen birde onur adayı olduğunu ifade etti.

Kaynak: Diyanet Haber
Yorumlar (0)