banner250

Yarışmalarda dereceye girenler ödüllendirildi

Denizli İl Müftülüğü, Diyanet İşleri Başkanlığı koordinesinde düzenlenen çeşitli yarışmalarda dereceye giren öğrencileri ödüllendirdi.

Denizli Müftülüğü 26.03.2021, 20:16
Yarışmalarda dereceye girenler ödüllendirildi
© Diyanet Haber

Denizli İl Müftülüğü, Diyanet İşleri Başkanlığınca düzenlenen “Kur’an Kursu Öğrencileri Arası Hafızlık ve Kur’an-ı Kerim’i Güzel Okuma Yarışması”, “On Kıta Bir Vatan İlelebet İstiklal Resim ve Kompozisyon Yarışması” ile “Göç ve Aile Resim Yarışması”nda dereceye giren öğrencileri ödüllendirdi.

Yarışmalarda dereceye giren öğrenciler için Denizli Müftülüğünde “Ödül Takdim Töreni” düzenlendi.

Koronavirüs tedbirlerine riayet edilerek düzenlenen törende konuşan Denizli Müftüsü Mehmet Aşık, “Diyanet İşleri Başkanlığımızın düzenlediği çeşitli yarışmalarda dereceye giren öğrencilerimizi tebrik ediyorum. Başta ailelerini ve daha sonra emeği geçen öğretmenlerimize, öğreticilerimize canı gönülden teşekkür ediyorum. Bugün bizleri sevindiren bir olay yaşadık. Bu yarışmaların şartnamelerinde belirlenen ödülleri öğrencilerimize vermek üzere hazırlıklarımızı yapmıştık lakin ödül töreni öncesi başka bir program için ziyaret ettiğimiz hayır sahibi programdan haberi olunca çok mutlu olduğunu dile getirerek, bu konuda kendilerinin de katkı sağlamak istediğini söyledi.  Hafızlık Bölge birincisi olan öğrenciye ve diğer yarışmalarda dereceye giren öğrencilere çeşitli hediyeler takdim etti. Hayır sahibine çok teşekkür ediyorum. Yarışmaya katılan ve dereceye giren tüm öğrencilerimizin eğitim hayatında başarılı olmalarını Yüce Allah’tan niyaz ediyorum. ” dedi.

Konuşmaların ardından dereceye giren öğrencilere ödülleri takdim edildi.

Kaynak: Diyanet Haber
banner242
Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Sitemizde en çok hangi haberler ilginizi çekiyor?