banner250

banner203

Dereceye giren öğrenciler ödüllendirildi

Denizli Acıpayam İlçe Müftülüğü, “On Kıta Bir Vatan, İlelebet İstiklal” konulu resim ve kompozisyon yarışması düzenledi.

Denizli Müftülüğü 17.03.2021, 20:07
Dereceye giren öğrenciler ödüllendirildi
© Diyanet Haber

Acıpayam İlçe Müftülüğü, “On Kıta Bir Vatan, İlelebet İstiklal” konulu kompozisyon ve resim yarışmasında dereceye giren öğrencileri ödüllendirdi.

Diyanet İşleri Başkanlığı rehberliğinde Acıpayam İlçe Müftülüğünce düzenlenen “On Kıta Bir Vatan, İlelebet İstiklal” konulu kompozisyon ve resim yarışmasında dereceye giren öğrenciler ödüllendirildi.

İlçe genelinde gerçekleştirilen yarışmada kompozisyon kategorisinde Acıpayam Anadolu Lisesi öğrencisi Sevde Okutucu birinci, Cumhuriyet Anadolu Lisesi öğrencisi Zeynep Gürsoy ikinci, Anadolu İmam Hatip Lisesi Öğrencisi Yıldız Uğur ise üçüncü oldu.

Resim kategorisinde ise Cumhuriyet Ortaokulu öğrencisi Belinay Başbuğ birinci oldu.

Yarışmada dereceye giren öğrenciler için "Ödül Takdim Töreni" düzenlendi.

Acıpayam İlçe Müftülüğünde koronavirüs tedbirleri eşliğinde gerçekleştirilen törende konuşan İlçe Müftüsü Demiryürek, "Milli ve manevi değerlerine sahip çıkan gençler yetiştirmek, toplum olarak hepimizin görev ve sorumluluğudur. Sizler de bu sorumluluk bilinciyle bu yarışmaya iştirak ettiniz. Sizleri yetiştiren anne - babalarınıza ve öğretmenlerinize teşekkür eder, başarılarınızın devamını dilerim." dedi.

Yarışmaya katılan tüm öğrencilere çeşitli hediyeler takdim edildi. 

Kaynak: Diyanet Haber
Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Sitemizde en çok hangi haberler ilginizi çekiyor?