banner258

banner250

Ortaköy'de 'Kurban Bağış Standı' açıldı

Çorum Ortaköy İlçe Müftülüğü ve Türkiye Diyanet Vakfı Ortaköy Şubesince, vatandaşların kurban bağışlarını kabul etmek amacıyla stant açıldı.

Çorum Müftülüğü 07.07.2021, 01:02
Ortaköy'de 'Kurban Bağış Standı' açıldı
© Diyanet Haber

Diyanet İşleri Başkanlığı ile Türkiye Diyanet Vakfı (TDV) iş birliğinde; "Kurbanını Paylaş, Kardeşinle Yakınlaş" sloganıyla sürdürülen 2021 Yılı Vekaletle Kurban Organizasyonu'na il ve ilçe müftülüklerinin desteği aralıksız sürüyor.

Çalışmalarını bu doğrultuda sürdüren Ortaköy İlçe Müftülüğü ile Türkiye Diyanet Vakfı Ortaköy Şubesi, vatandaşların kurban bağışlarını rahatlıkla yapabilmeleri amacıyla "Kurban Bağış Standı" açtı.

Ortaköy Merkez Camii önünde açılan stantta vatandaşlara "Vekaletle Kurban Organizasyonu" hakkında bilgi veriliyor, kurban vekaletleri kabul ediliyor.

"Vekaletle Kurban Organizasyonu" çalışmalarına bir ay önce başladıklarını ifade eden İlçe Müftüsü Abdullah Çolak, din görevlileri ile bütün iletişim kanallarını kullanarak Türkiye Diyanet Vakfının 2021 Yılı Vekaletle Kurban Organizasyonu hakkında vatandaşları bilgilendirdiklerini belirtti.

Kaynak: Diyanet Haber
banner242
Yorumlar (0)