banner250

banner203

Köksal: İslam kardeşliği yüreklere taşınıyor

Çorum Sungurlu İlçe Müftüsü ve Türkiye Diyanet Vakfı (TDV) Sungurlu Şube Başkanı İbrahim Köksal, kurban vekaletini Türkiye Diyanet Vakfına verdi.

Çorum Müftülüğü 23.06.2021, 10:00
Köksal: İslam kardeşliği yüreklere taşınıyor
© Diyanet Haber

Diyanet İşleri Başkanlığı ve Türkiye Diyanet Vakfı (TDV) koordinesinde; "Kurbanını Paylaş, Kardeşinle Yakınlaş" sloganıyla sürdürülen 2021 Yılı Vekaletle Kurban Organizasyonu'na Sungurlu İlçe Müftüsü ve TDV Sungurlu Şube Başkanı İbrahim Köksal,  verdiği kurban vekaletiyle destek oldu.

Türkiye Diyanet Vakfının İslam’ın kardeşliğini yüreklere taşıdığını vurgulayan Müftü Köksal, “Diyanet İşleri Başkanlığımız, Türkiye Diyanet Vakfı aracılığıyla ihtiyacı olan insanlara kurban dağıtımı konusunda önemli bir çalışmayı gerçekleştirerek İslam kardeşliğini yüreklere taşıyor. Bu konuda gereken desteği ilk olarak biz görevlilerin vermesi gerekir düşüncesiyle bu yıl kurbanımı TDV’ye bağışladım. Her görevlimizi ve vatandaşımızı da TDV’ye destek vermeye davet ediyorum.” dedi.

TDV’ye kurban vekaletinde bulunacaklara hatırlatmada bulunan Köksal, İlçe Müftülüğü ve cami görevlileri aracılığıyla 20 Temmuz 2021 tarihine kadar kurban vekaletlerinin kabul edileceğini belirtti.
 

Kaynak: Diyanet Haber
banner242
Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Sitemizde en çok hangi haberler ilginizi çekiyor?