banner250

İyilik Konutları'na büyük destek

Türkiye Diyanet Vakfı tarafından Suriyeli savaş mağduru ailelere yönelik “Bir İyilik, Sıcak Bir Yuva” temasıyla yürütülen İyilik Konutları projesine, Çorum Müftülüğü din görevlileri, Müftülük personeli ve hayırseverler destek oldular.

Çorum Müftülüğü 12.03.2021, 16:12
İyilik Konutları'na büyük destek
© Diyanet Haber

Çorum İl Müftüsü ve Türkiye Diyanet Vakfı Şube Başkanı Muharrem Biçer, Türkiye Diyanet Vakfı Mütevelli Heyeti 2. Başkanı İhsan Açık’ı ziyaret ederek bağış çekini takdim etti.

İyilik Konutları projesine destek için Çorum Müftülüğü ve Türkiye Diyanet Vakfı Çorum Şubesi iş birliğinde kampanya başlattıklarını ifade eden Biçer, "Kampanyamız personelimiz, din görevlilerimiz ve hayırseverlerimiz tarafından çok büyük ilgi gördü. Çorum halkı İyilik Konutları projesine büyük bir teveccüh gösterdi." dedi.

Türkiye Diyanet Vakfı Mütevelli Heyeti 2. Başkanı İhsan Açık hayırda yarışan bir medeniyetin mensupları olarak dünyanın neresinde bir mazlum ve mağdur varsa yardımına koşmaya gayret ettiklerini söyledi.

Öte yandan Çorum Müftülüğü ve Türkiye Diyanet Vakfı Çorum Şubesi iş birliğinde sürdürülen Bir Damla Hayat projesi kapsamında toplanan 150 bin liralık bağış çeki, Türkiye Diyanet Vakfı Mütevelli Heyeti 2. Başkanı İhsan Açık’a teslim edildi.

Kaynak: Diyanet Haber
Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Sitemizde en çok hangi haberler ilginizi çekiyor?