banner250

banner246

Dekan Çolak kurban vekaletini TDV’ye verdi

Çorum Hitit Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Abdullah Çolak, kurban vekaletini Türkiye Diyanet Vakfına verdi.

Çorum Müftülüğü 26.06.2021, 18:01
Dekan Çolak kurban vekaletini TDV’ye verdi
© Diyanet Haber

Diyanet İşleri Başkanlığı ve Türkiye Diyanet Vakfı (TDV) iş birliğinde, "Kurbanını Paylaş, Kardeşinle Yakınlaş" sloganıyla sürdürülen 2021 Yılı Vekaletle Kurban Organizasyonu'na, önceki yıllarda olduğu gibi bu sene de toplumun tüm kesimlerinden destek yağıyor.

Bu kapsamda Hitit Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Abdullah Çolak, ihtiyaç sahiplerine ulaştırılmak üzere kurban vekaletini TDV’ye verdi.

Dekan Çolak’ı makamında ziyaret eden Türkiye Diyanet Vakfı Çorum Şubesi yöneticileri, Türkiye Diyanet Vakfınca sürdürülen “2021 Yılı Vekaletle Kurban Organizasyonu” hakkında bilgi verdi.

Çolak, Türkiye Diyanet Vakfı’nın çalışmalarıyla tüm insanlığa ve İslam coğrafyasına yardım eli uzattığını belirterek, “Dünyanın dört bir yanında adeta bir iyilik hareketi öncüsü olan Türkiye Diyanet Vakfına vekâlet yoluyla kurban bağışında bulunarak destek olmaya tüm halkımızı davet ediyorum.” dedi. 
 

Kaynak: Diyanet Haber
banner242
Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Sitemizde en çok hangi haberler ilginizi çekiyor?