banner203

banner250

Uluslararası İlahiyat Programı öğrencileri yarıyıl kampında buluştu

Türkiye Diyanet Vakfı koordinesinde Ankara, Bursa, Konya, Kayseri ve İstanbul'da eğitim gören uluslararası burslu öğrencileri, Çanakkale’de düzenlenen yarıyıl kampında bir araya geldi.

Çanakkale Müftülüğü 24.02.2021, 16:21
Uluslararası İlahiyat Programı öğrencileri yarıyıl kampında buluştu
© Diyanet Haber

Gençlik ve Spor Bakanlığı Eceabat Gençlik Konuk Evi'nde gerçekleştirilen yarıyıl kış kampında gençlerle bir araya gelen İl Müftüsü Şükrü Kabukçu, "Sizleri ülkemizde misafir etmekten son derece memnun ve mutluyuz. Özellikle ilahiyat öğrencilerinin sağlam ve sahih bilgilerle yetişmesi hem ülkemiz hem de İslam alemi için büyük önem arz etmektedir. Derslerinize iyi çalışın, usul ilmine iyi bakın. Bir ilahiyat öğrencisinde olması gereken yan okumalara ve kültür zenginliğine de son derece dikkat edin. Gittiğiniz yerlere bizden selam ve hürmetler götürün. Hepinize başarılar dilerim." dedi.

Öğrencilerin kişisel ve mesleki gelişimlerine katkı sunmak, akademik eğitimlerini desteklemek amacıyla düzenlenen kamp programında, alanında uzman isimlerin katılımıyla çok sayıda konferans, söyleşi ve etkinlik gerçekleştirildi.

Kaynak: Diyanet Haber
banner237
Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Sitemizde en çok hangi haberler ilginizi çekiyor?