banner261

banner250

Müftülükten sağlık çalışanlarına vefa programı

Çanakkale İl Müftülüğü ile Tarım ve Orman İl Müdürlüğü işbirliğinde sağlık çalışanlarına yönelik vefa ve teşekkür programı düzenlendi.

Çanakkale Müftülüğü 16.11.2020, 17:31
Müftülükten sağlık çalışanlarına vefa programı
© Diyanet Haber

Çanakkale İl Müftülüğü ile Tarım ve Orman İl Müdürlüğü işbirliğinde Koronavirüsle mücadelede gösterdikleri fedakarlık nedeniyle sağlık çalışanlarına vefa ve teşekkür programı düzenlendi.

Aile Sağlık Merkezinde düzenlenen programda konuşan İl Müftüsü Şükrü Kabukçu, "Bu program vesilesi ile bir kez daha gördük ki, imanımızdan kaynaklanan iki önemli değer: Fedakarlık ve Vefa duygularını birlikte yaşıyoruz. Diyanet İşleri Başkanlığı olarak her daim sağlık çalışanlarımız ve hepimiz için dua ediyoruz ve dua etmeye devam edeceğiz. Kendilerine müteşekkiriz. Rabbim bu afattan ilimizi, ülkemizi ve alem-i islamı ve bütün insanlığı bir an önce kurtarsın diyor hepinize saygılar sunuyorum." dedi.

Konuşmaların ardından sağlık çalışanlarına İl Tarım ve Orman Müdürlüğünce hazırlanan hediyeler takdim edildi.

Programa; İl Müftüsü Şükrü Kabukçu, İl Sağlık Müdürü Dr. Ali Taşçı, Çanakkale Orman Bölge Müdürü Enver Demirci, İl Milli Eğitim Müdürü Ferhat Yılmaz ve Defterdar Alpay Ekici ile sağlık çalışanları katıldı.

Kaynak: Diyanet Haber
banner242
Yorumlar (0)