banner203

banner217

Çanakkale'de ‘‘Diyanet Ailem’’ semineri düzenlendi

Çanakkale İl Müftülüğü, Diyanet Ailem Çanakkale projesi kapsamında din görevlileri ve eşlerine yönelik eğitim semineri düzenledi.

Çanakkale Müftülüğü 08.10.2020, 14:31
Çanakkale'de ‘‘Diyanet Ailem’’ semineri düzenlendi
© Diyanet Haber

Çanakkale İl Müftülüğü, ‘‘Diyanet Ailem Çanakkale’’ isimli proje hazırlayarak din görevlileri ve eşlerine yönelik eğitim seminerleri düzenledi.

Çanakkale İl Müftülüğü Aile ve Dini Rehberlik Bürosu tarafından yürütülen ‘‘Diyanet Ailem Çanakkale’’ projesi kapsamında düzenlenen seminerin açış konuşmasını yapan İl Müftüsü Şükrü Kabukçu, Diyanet Ailem Çanakkale Projesinin süreç içerisindeki seminerleri pandemi kurallarına uygun şekilde yüz yüze ve online olarak gerçekleşeceğini belirtti.

Ardından Halk Sağlığı Psikoloğu Duygu Çoturoğlu, katılımcılara "Kendini Bilmek, Kendini Tanımak" konulu bir sunum yaptı.

- Din görevlilerinden esnafa ziyaret

Öte yandan Camiler ve Din Görevlileri Haftası münasebetiyle, din görevlileri yöre esnafını ziyaret ederek “Camiler ve Din Görevlileri Haftası” faaliyetleri hakkında bilgilendirmede bulundu.

Ziyaretlerden memnuniyetini ifade eden esnaf, bu tür faaliyetlerin devam etmesini arzu ettiklerini belirterek din görevlilerine teşekkür etti.

Kaynak: Diyanet Haber
Yorumlar (0)