banner258

banner250

Minik eller yardım ediyor

Bolu Müftülüğüne bağlı 4-6 yaş grubu Kur’an kurslarında eğitim gören öğrenciler, ihtiyaç sahiplerine ulaştırmak üzere yardım kolisi hazırladılar.

Bolu Müftülüğü 13.05.2019, 13:02
Minik eller yardım ediyor
© Diyanet Haber

Bolu Vilayetler Birliği Anaokulunda öğrenim gören öğrenciler, ihtiyaç sahipleri için yardım kolisi hazırladı.

Kur’an Kursu Öğreticileri Nazmiye Kübra Uzunöz ve Fatma Can’ın rehberliğinde gerçekleştirilen yardım kampanyası kapsamında minik öğrenciler, hazırladıkları yardım kolilerini ihtiyaç sahiplerine ulaştırmak üzere Türkiye Diyanet Vakfı Bolu Şubesine teslim etti.

Yardım kolilerini İl Müftüsü ve Türkiye Diyanet Vakfı Bolu Şube Başkanı Orhan Genç, Müftü Yardımcısı Nihat Kök, İl Millî Eğitim Şube Müdür Yardımcıları ve Türkiye Diyanet Vakfı Bolu Şubesi Sorumlusu Hakan Esen teslim aldı.

İl Müftüsü Orhan Genç, “Kıymetli yavrular; Diyanet İşleri Başkanlığının bu yılki ramazan ayının teması ‘Ramazan ve İnfak’. Sizler bu temaya uygun ne kadar güzel bir iş başardınız. Hepinizin gözlerinden öpüyorum. Sizleri, öğretmenlerinizi ve ailelerinizi kutluyorum. Bize teslim ettiğiniz kolileri sizler adına ihtiyaç sahiplerine ulaştıracağız. Allah hepinize sağlıklı ve sıhhatli ömürler versin. Gülen yüzünüz solmasın. Her zaman mutlu olun inşallah.” ifadelerini kullandı. 

Kaynak: Diyanet Haber
banner242
Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Sitemizde en çok hangi haberler ilginizi çekiyor?