banner331

banner319

6 ayda hafız oldu

Bolu İl Müftülüğüne bağlı Uluslararası Sandallar Bölge Yatılı Kız Kur'an Kursu'nda eğitim gören Kırgızistan uyruklu Aizhan Anarbaeva, 6 ayda hafızlığını tamamladı.

Bolu Müftülüğü 28.06.2022, 11:09
6 ayda hafız oldu
© DİHA

Bolu Uluslararası Sandallar Bölge Yatılı Kız Kur'an Kursu'nda eğitim gören Kırgızistan uyruklu Aizhan Anarbaeva, 6 ayda hafızlığını tamamladı.

Bolu İl Müftülüğü Sandallar Bölge Yatılı Kız Kur’an Kursu Öğreticisi Emine Öztürk ve öğrencisi Aizhan Anarbaeva İl Müftüsü Ali Rıza Tahiroğlu’nu ziyaret etti.

Anarbaeva'yı tebrik ederek hediye takdiminde bulunan İl Müftüsü Ali Rıza Tahiroğlu, "Hafızlık herkese nasip olmaz. Bu genç kardeşimizi yürekten kutluyorum. Bundan sonraki hayatında sağlık ve başarı diliyorum. Aizhan 6 ay gibi kısa bir sürede hafızlığını tamamladı. Öğrencimizi, ailesini ve öğrencimize emeği geçen hocaları Emine Öztürk ve Ayşe Sabır Altındaş'ı tebrik eder başarılarının devamını dilerim." dedi.

Ziyarette İl Müftü Yardımcısı Fadime Arslan ve Sandallar Bölge Yatılı Kız Kur’an Kursu Yöneticisi Ahsen Sancaktar da hazır bulundu.

Kaynak: Diyanet Haber
banner332
Yorumlar (1)
Hafız 2 ay önce
MâşâAllah lâ guvvete illâ billâh âmin