banner297

banner319

Minik yüreklerden anlamlı bağış

banner265

Bitlis Adilcevaz İlçe Müftülüğüne bağlı Abdussamed Uluğ ile Ahmet Akbaba 4-6 Yaş Grubu Kuran Kursu öğrencileri kumbaralarında biriktirdikleri harçlıklarını ihtiyaç sahibi kardeşleri ile paylaştı.

Bitlis Müftülüğü 30.04.2022, 13:11
Minik yüreklerden anlamlı bağış
© DİHA

Türkiye Diyanet Vakfı (TDV) tarafından "Beklenen Sensin" sloganıyla ihtiyaç sahipleri için başlatılan yardım kampanyasına Adilcevaz İlçe Müftülüğü ile TDV Adilcevaz Şubesi iş birliğinde destek çalışması başlatıldı.

Kampanyaya en anlamlı destek, Adilcevaz Abdussamet Ulug ve ile Ahmet Akbaba 4 -6 Yaş Grubu Kuran Kursu öğrencilerinden geldi.

Minik öğrenciler kumbaralarında biriktirdikleri harçlıklarını ihtiyaç sahibi kardeşlerine ulaştırılmak üzere Adilcevaz İlçe Müftüsü ve TDV Adilcevaz Şube Başkanı İsa Demirkaynak'a teslim etti.

Öğrencileri tebrik eden Müftü Demirkaynak, "Mübarek Ramazan ayı merhamet, mağfiret ve cehennem azabından kurtuluş ayı olduğu gibi sadakanın, yardımlaşmanın ve dayanışmanın da ayıdır. Bu vesile ile kocaman yürekli yavrularımızı, ailelerini ve öğretmenlerini bu güzel davranıştan dolayı tebrik ediyorum." dedi.

Kaynak: Diyanet Haber
banner237
Yorumlar (0)