banner250

banner203

Pandemiyle mücadelede din görevlilerine 'Başarı Belgesi'

Bingöl Kiğı İlçe Müftülüğü bünyesinde hizmet veren din görevlileri, tüm dünyada etkili olan yeni tip koronavirüs (Covid-19) salgınına karşı verdikleri mücadele nedeniyle Kaymakamlık tarafından "Başarı Belgesi" ile ödüllendirildi.

Bingöl Müftülüğü 21.07.2020, 14:58
Pandemiyle mücadelede din görevlilerine 'Başarı Belgesi'
© Diyanet Haber

Kiğı İlçe Müftülüğü din görevlileri, koronavirüs salgınına karşı verdikleri mücadele nedeniyle Kaymakamlık tarafından "Başarı Belgesi" ile ödüllendirildi.

Tüm dünyada etkili olan yeni tip koronavirüs (Covid-19) salgını nedeniyle mağduriyet yaşayan vatandaşlara destek olmak amacıyla İçişleri Bakanlığı koordinesinde valilik ve kaymakamlıklar bünyesinde oluşturulan 'Vefa Sosyal Destek' guruplarında yer alan din görevlileri, yaşlı ve kronik rahatsızlığı olan vatandaşlar başta olmak üzere yardıma ihtiyacı olan herkese umut oldu.

Kiğı Kaymakamlığı bünyesinde oluşturulan Vefa Sosyal Destek Grubu'nun çalışmalarına destek veren din görevlileri, Kaymakam Onur Yeniay tarafından "Başarı Belgesi" ile taltif edildi.

Başarı belgelerini din görevlilerine takdim eden İlçe Müftüsü Mehmet Emin Beyhan, özverili çalışmalarından dolayı teşekkür etti.
 

Kaynak: Diyanet Haber
Yorumlar (0)