banner250

banner246

Pandemi ile mücadele eden din görevlileri ödüllendirildi

Tüm dünyada etkili olan yeni tip koronavirüs (Covid-19) ile mücadelede en ön saflarda görev alan din görevlileri “Başarı Belgesi” ile taltif edildi.

Bingöl Müftülüğü 24.08.2020, 13:00
Pandemi ile mücadele eden din görevlileri ödüllendirildi
© Diyanet Haber

Türkiye yeni tip koronavirüs (Covid-19) ile mücadelesinde tüm dünyaya örnek oldu.

Din görevlileri, Diyanet İşleri Başkanlığı koordinesinde 81 ilde ve tüm ilçelerde pandemi ile mücadelede en ön saflarda yer aldı.

Din görevlilerinin bu çalışmaları, illerde valilikler, ilçelerde ise kaymakamlıklarca ödüllendirildi.

Din görevlilerinin ödüllendirildiği adreslerden biri de Bingöl’ün Karlıova ilçesi oldu.

Karlıova Kaymakamlığı bünyesinde oluşturulan Vefa Sosyal Destek Grubu çalışmalarına aktif olarak destek veren din görevlileri, Kaymakamlık tarafından “Başarı Belgesi” ile taltif edildi.

Vefa Sosyal Destek Grubu çalışmalarında yer alan din görevlileri, yaşlı ve kronik rahatsızlığı olan vatandaşlar başta olmak üzere yardıma ihtiyacı olan herkese umut oldu.

Karlıova Kaymakamlığı bünyesinde oluşturulan Vefa Sosyal Destek Grubu'nun çalışmalarına destek veren din görevlileri, Kaymakam Ahmet Güneri tarafından “Başarı Belgesi” ile taltif edildi.

Başarı belgelerini din görevlilerine takdim eden İlçe Müftüsü İsa Demirkaynak, özverili çalışmalarından dolayı teşekkür etti.

Kaynak: Diyanet Haber
banner242
Yorumlar (1)
Aziz 11 ay önce
Başarı Belgesiyle ödüllendirmek, personel için en azından bir gurur ve mutluluk olurken, daha başka faaliyetlerde de şevkle çalışmalarına sebep olacaktır. Tebrik ederim Allah Razı Olsun.
(Bide hiç teşekkür bile edilmeyenler var.)