banner250

banner203

Miniklerin yolu "iyilik" oldu

Bilecik Bozüyük İlçe Müftülüğü ve Türkiye Diyanet Vakfı Bozüyük Şubesince “Yolun İyilik Olsun” sloganıyla sürdürülen yardım kampanyasına, 4-6 yaş Kur’an kursu öğrencileri de destek oldu.

Bilecik Müftülüğü 16.03.2020, 11:32
Miniklerin yolu "iyilik" oldu
© Diyanet Haber

Diyanet İşleri Başkanlığı ile Türkiye Diyanet Vakfı iş birliğinde sürdürülen “Yolun İyilik Olsunyardım kampanyasına, Türkiye’nin dört bir yanından destek gelmeye devam ediyor.

Kampanyaya en anlamlı destek ise 4-6 yaş grubu Kur'an kursu öğrencilerinden geldi.

Bilecik Bozüyük İlçe Müftülüğüne bağlı Osmanlı 4-6 Yaş Grubu Kur’an Kursu’nda eğitim gören öğrenciler, kumbaralarında biriktirdikleri harçlıkları İdlib’de ihtiyaç sahibi ailelere ulaştırılmak üzere Türkiye Diyanet Vakfı Bozüyük Şubesi’ne teslim ettiler.

Öğrencileri Müftülükte ağırlayan İl Müftü Vekili Mustafa Topal; "Milletimiz bir kez daha âlicenaplığını gösterdi. Her zaman mazlum ve mağdurların yanında olma isteği milletimizin karakterinde var. Dünyaya örnek olması açısından minik öğrencilerimizin İdlib’deki kardeşlerine yardım elini uzatması bizleri umutlandırıyor. Her birinize ayrı ayrı teşekkür ediyor, Rabbimden sizlere tüm iyi işlerinizde muvaffakiyetler diliyorum." dedi.

Kaynak: Diyanet Haber
Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Sitemizde en çok hangi haberler ilginizi çekiyor?