banner331

banner319

Minikler harçlıklarıyla Kur'an kursu inşaatına destek oldu

Bayburt Müftülüğüne bağlı 4-6 yaş grubu Kur'an kurslarında eğitim gören minik öğrenciler, kumbaralarında biriktirdikleri harçlıklarını Kur'an kursu inşaatına bağışladı.

Bayburt Müftülüğü 07.12.2021, 09:37
Minikler harçlıklarıyla Kur'an kursu inşaatına destek oldu
© DİHA

Bayburt Müftülüğüne bağlı Gençosman 4-6 Yaş Grubu Kur’an Kursu'nda eğitim gören minik öğrenciler, kumbaralarında biriktirdikleri harçlıklarını Bayburt İl Müftülüğü koordinesinde yapımı devam eden Merkez Kaleardı Yatılı Kur’an Kursu inşaatına bağışladı.

Kur’an kursu öğreticileri nezaretinde İl Müftülüğünü ziyaret eden minikler, harçlıklarını Kur’an kursu inşaatında kullanılmak üzere İl Müftüsü Hasan Başoğlu’na teslim etti.

Öğrencileri bu anlamlı davranışlarından dolayı tebrik eden İl Müftüsü Başoğlu, “Minik yüreklerine büyük duygular, çok güzel ve değerli hasletler sığdıran sevgili evlatlarımızı tebrik ediyorum. Onları yetiştiren kıymetli hocalarına teşekkür ediyorum. Evlatlarını Kur’an kurslarımıza vererek böyle ulvi hasletler kazanmalarını sağlayan kıymetli velilerimize de şükranlarımı sunuyorum. Göz aydınlığımız olan bu yavrularımızın din-i mübin-i İslam’a, vatana ve millete hayırlı bireyler olmalarını Rabbimden niyaz ediyorum.” ifadelerine yer verdi.

Kaynak: Diyanet Haber
banner279
Yorumlar (0)