banner203

banner250

Bartın’da Futbol Turnuvası

Bartın İl Müftülüğü ve Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü işbirliğiyle 7-18 yaş aralığındaki gençlere sporu sevdirmek amacıyla Yaz Kur’an Kurslarında okuyan öğrenciler arasında futbol turnuvası düzenlendi

Bartın Müftülüğü 09.08.2018, 00:00
Bartın’da Futbol Turnuvası
© Diyanet Haber

Bu yıl 6.sı düzenlenen turnuvada; Yıldızlar kategorisinde Kozcağız Sanayi Camii, Küçükler kategorisinde ise Miraç Camii kupayı uzandı. 

Düzenlenen kupa töreninde dereceye giren öğrencilere Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından kupa ve madalyaları takdim edildi. Ayrıca Bartın İl Müftülüğü tarafından dereceye giren takımlardaki her bir öğrenciye para ödülü verildi.

Törende katılımcılara hitap eden İl Müftüsü Mahmut Gündüz, kaybedeni olmayan bu müsabakalara katılan tüm öğrencilerin birinci olduğunu, sevgi ve kardeşlik ortamında geçen maçlardan dolayı çok memnun olduğunu ifade ederek sporun çocukların kaynaşması ve birleştiriciliğine dair önemine dikkat çekti. “Aslolan bir ve beraber olmamız, Kur’an’ın ilahi hakikatlerini hayatımıza tatbik ederek iyi bir insan olmamız” diyen Gündüz, müsabakalarda emeği geçen herkese teşekkür ederek sözlerine son verdi.

Kaynak: Diyanet Haber
banner242
Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Sitemizde en çok hangi haberler ilginizi çekiyor?