banner297

banner319

Müftülük lisede iftar sofrası kurdu

banner265

Balıkesir İl Müftülüğü ve Türkiye Diyanet Vakfı Balıkesir Şubesi iş birliğinde Balıkesir Karesi Şehit Turgut Solak Fen Lisesi'nde iftar sofrası kuruldu.

Balıkesir Müftülüğü 07.04.2022, 13:03
Müftülük lisede iftar sofrası kurdu
© DİHA

Balıkesir İl Müftülüğü ve Türkiye Diyanet Vakfı (TDV) Balıkesir Şubesi iş birliğinde Balıkesir Karesi Şehit Turgut Solak Fen Lisesi'nde iftar sofrası kuruldu.

Öğrencilerle birlikte orucunu açan İl Müftüsü Celal Sürgeç, öğrencilerle bir arada olmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirerek, "Geleceğin büyük Türkiye’sini inşa edecek olan, her alanda ülkemize değer katacak olan gençleri burada görüyorum.” dedi.

İl Müftüsü Sürgeç, "Ramazan ayı bir kez daha kardeşliğimizin pekişmesine vesile olsun. Millet olarak, birbirimize rakip olmak yerine ekip olalım. İnançla ve birlik beraberlik içinde hedefimize yürüdüğümüz sürece, aşamayacağımız engel yoktur Allah’ın izniyle. Rabbim hepinize başarılar ihsan eylesin, her türlü tehlikeden, kötülerden ve kötülüklerden muhafaza eylesin. Sizden tek isteğimiz; zekanızı, bilgi ve becerilerinizi bu güzel ülke için kullanmanızdır." ifadelerine yer verdi.

Kaynak: Diyanet Haber
banner276
Yorumlar (0)