banner331

banner319

Müftülük YKS sınavında dereceye giren öğrenciyi ödüllendirdi

Aydın İl Müftülüğü, YKS Türkiye 79.'su Ragıp Yıldız’ı ödüllendirdi.

Aydın Müftülüğü 19.07.2022, 15:18
Müftülük YKS sınavında dereceye giren öğrenciyi ödüllendirdi
© DİHA

Aydın İl Müftülüğü, 18-19 Haziran 2022 tarihinde yapılan Yüksek Öğretim Kurumları Sınavı (YKS)’nda eşit ağırlık puanıyla Türkiye 79.'su olan Ragıp Yıldız’ı ödüllendirdi.

Aydın İl Müftüsü Hasan Güneş, YKS’de Türkiye 79.'su olan Aydın Efeler Adnan Menderes Proje İmam Hatip Lisesi öğrencisi Ragıp Yıldız ve ailesini makamında ağırlayarak hediye takdiminde bulundu.

YKS Türkiye 79.'su Yıldız’ın kariyer planlarını ve hayallerini dinleyen İl Müftüsü Güneş, "Proje İmam Hatip Liseleri eğitim sistemimizdeki yerini yükselen ivme ile devam ettirmektedir. Öğrencimizi, onun yetiştiren aile ve öğretmenlerini tebrik ediyorum.” dedi.

Koçarlı İlçe Müftülüğünde Şube Müdürü olan babası Ünal Yıldız, "Adnan Menderes Proje İmam Hatip Lisesi ilk mezunlarını verdi. Oğlumuzun bu başarısı hem bizleri hem de ilk mezunlarını veren öğretmenlerini son derece mutlu etti." ifadelerini kullandı.

Kaynak: Diyanet Haber
banner279
Yorumlar (2)
Ragıp AYTAÇ 1 ay önce
Müftülüğün Aydın Anadolu Lisesi mezunu bir öğrencinin dereceye girmesini Diyanet Haber e taşıması bizleri ziyadesiyle memnun etmiştir.Teşekkür ederiz Sayın Hocam
Ragıp AYTAÇ 1 ay önce
Müftülüğün duyarlı olması bizleri ziyadesiyle memnun etti teşekkür ederim sayın hocam