banner250

banner203

Germencik'te "Diyanet Genç Ofis" açıldı

Aydın Germencik İlçe Müftülüğü bünyesinde “Diyanet Genç Ofis” açıldı.

Aydın Müftülüğü 05.04.2021, 20:57
Germencik'te "Diyanet Genç Ofis" açıldı
© Diyanet Haber

Germencik İlçe Müftülüğü bünyesinde “Diyanet Genç Ofis” açıldı.

Gençlere yönelik dini, sosyal, kültürel ve sanatsal faaliyetlerde bulunmak ve gençlerin akranlarıyla bir araya gelmelerini sağlamak amacıyla hazırlanan "Diyanet Genç Ofis"in açılış programına Kaymakam Ayhan Işık, MYO Müdürü Prof. Dr. Mustafa Sürmen, İlçe Müftüsü Selman Coşkun, Bld Bşk. Yrd. Aydın Bircan, mülki ve idari amirler ile din görevlileri katıldı.

Diyanet İşleri Başkanlığının ülke genelinde yaptığı faaliyetlerle gençleri inanç, ibadet ve ahlak bütünlüğü içerisinde, her türlü kötü davranış biçimleri ve bağımlılıklardan uzak tutmayı hedeflediğini belirten İlçe Müftüsü Selman Coşkun, şöyle konuştu:

“Gençlerimizin kalplerinin sevgiyle ve bilgiyle aydınlanmasını istiyor ve bu çerçevede hizmetler yapmaya gayret ediyoruz. Doğru bilgi hedefimiz, sahih dini inanç amacımız, güzel ahlak misyonumuz, mutluluk ve huzuru Allah'a kullukta bulan bir gençlik yetiştirmek ise vizyonumuzdur. Gençlerimize yönelik maddi ve manevi hizmet üretmek ve sunmak için Diyanet camiası olarak buradayız. Hafta içi her gün görevlendirilen hocalarımız manevi danışmanlık ve farklı etkinliklerle gençlerimize yönelik çalışmalar yapmak için Genç Ofisimizde bulunacaklardır."

Kaynak: Diyanet Haber
banner242
Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Sitemizde en çok hangi haberler ilginizi çekiyor?