banner250

banner255

Müftülük vatandaşlara Diyanet dergilerini tanıttı

Artvin İl Müftülüğü, yaptığı kurum ve esnaf ziyaretleriyle, Diyanet İşleri Başkanlığınca yayınlanan dergi ve kitapları tanıtıyor.

Artvin Müftülüğü 30.12.2020, 15:13
Müftülük vatandaşlara Diyanet dergilerini tanıttı
© Diyanet Haber

Artvin Müftülüğü, Diyanet yayınlarını tanıtmak amacıyla bir uygulama başlattı.

Bu kapsamda Müftülük personeli, Diyanet İşleri Başkanlığı yayınlarından çıkan dergi ve kitapları tanıtmak amacıyla esnaf ziyaretleri gerçekleştiriyor.

Koronavirüs tedbirleri eşliğinde ziyaretler gerçekleştiren din görevlileri, esnaf ve vatandaşlara Diyanet dergilerini tanıtarak abone olmalarına öncülük ediyor.

Artvin’de Diyanet dergilerinin 2021 yılı kapsamındaki ilk abonesi olan İl Müftüsü Hasan Güneş, din görevlilerinin esnaf ziyaretlerine eşlik ediyor.

Zengin içerikleriyle aylık olarak yayımlanan Diyanet dergilerinden vatandaşların istifade etmesini istediklerini belirten Müftü Güneş, "Diyanet yayın sorumlularımız ve din görevlilerimizle beraber, salgın tedbirleri kapsamında esnaf ve kurum ziyaretleri yaparak Diyanet yayınlarını tanıtıyoruz. Bu kapsamda vatandaşlarımıza özellikle gençler için hazırlanan 'Geçerken' isimli dergi ile birlikte okul öncesi öğrenciler için hazırlanan 'CİM' çocuk dergisine abone olmalarını tavsiye ediyoruz." diye konuştu.

Kaynak: Diyanet Haber
Yorumlar (2)
Hüsni Kaya 8 ay önce
Diyanet dergisi çocuk dergisi 1 yıl boyunca her eve her aileye 1 adet "Bu Dergi Size Diyanet İşleri Başkanlığımızın Hediyesidir" şeklinde ücretsiz olarak bizzat Postacı tarafından teslim edilmelidir.Hayırlı bir çalışma olur diye düşünüyorum
murat 7 ay önce
Geçeeken dergiyi koronaya yakalandığım günlerinde evde okumaya doyamıyorum. Allah razı oksun dopdolu bir dergi adeta.
Günün Anketi Tümü
Sitemizde en çok hangi haberler ilginizi çekiyor?