banner250

banner246

Kur’an kursu öğreticilerine Kovid-19 tedbirleri anlatıldı

Artvin Müftülüğü, Kur’an kursu öğreticilerine yönelik "Kur’an Kursları Eğitime Hazırlık ve Covid-19 Tedbirleri" konulu seminer düzenledi.

Artvin Müftülüğü 29.09.2020, 11:43
Kur’an kursu öğreticilerine Kovid-19 tedbirleri anlatıldı
© Diyanet Haber

Artvin İl Müftülüğü, 2020-2021 eğitim-öğretim dönemi öncesinde Kur’an kursu öğreticilerine Kovid-19 tedbirlerini anlattı.

Açık havada koronavirüs önlemlerine riayet edilerek düzenlenen "Kur’an Kursları Eğitime Hazırlık ve Covid-19 Tedbirleri" konulu seminerde, Dr. Doğuş Kökattı Kur’an kursu öğreticilerine yeni dönemde sürdürülecek koronavirüs tedbirlerini anlattı.

Seminerde ayrıca Kur’an kursu öğreticileri, 2020-2021 eğitim-öğretim döneminde Kur’an kurslarında uygulanacak eğitim programı hakkında bilgilendirildi.

Seminerin sonunda katılımcılara hitap eden Artvin İl Müftüsü Hasan Güneş, "6 ayı aşkın süredir ülkemizi ve dünyayı tehdit eden bu salgın hastalık karşısında her türlü tedbiri alarak imkanların elverdiği ölçüde 4-6 yaş, hafızlık ve yüzünden okuma Kur’an kurslarımızda eğitim-öğretime devam ettik. Bu konuda özverili çalışmaları dolayısıyla başta Kur’an kursu öğreticilerimize müteşekkir olduğunu ifade etmek isterim." dedi.

Kaynak: Diyanet Haber
Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Sitemizde en çok hangi haberler ilginizi çekiyor?