banner203

banner250

Giresun’da çocuklara ‘iyilik’ hediye edildi

Artvin İl Müftülüğü ile Türkiye Diyanet Vakfı Artvin Şubesi iş birliğinde başlatılan "Bir Bot, Bir Mont’’ projesi kapsamında hayırseverlerin desteği ile hazırlanan kışlık giyim malzemeleri, Giresunlu çocukların yüzünü güldürdü.

Artvin Müftülüğü 08.02.2021, 14:30
Giresun’da çocuklara ‘iyilik’ hediye edildi
© Diyanet Haber

Artvin İl Müftülüğü ile Türkiye Diyanet Vakfı Artvin Şubesi iş birliğinde başlatılan “Bir Bot, Bir Mont’’ projesi kapsamında hayırseverlerin desteği ile hazırlanan kışlık giyim malzemeleri, Giresun’da çocuklara hediye edildi.

Artvin'de güzel bir iyilik hareketi başlattıklarını belirten İl Müftüsü ve TDV Artvin Şube Başkanı Hasan Güneş, "İyiliği yeryüzüne yaymak ve iyilikle yürekleri ısıtmak için Türkiye Diyanet Vakfı Artvin Şubemiz çalışmalar yürütmektedir. Giresun'da yakın tarihte sel felaketinde mağdur olan çocukların yüzlerini güldürmek, iyilikle yüreklerini ısıtmak için bir yardım kampanyası düzenledik. Bu kış çocuklara bayram olsun dedik ve gönüllülerimizin, hayırseverlerimizin çalışmaları ile toplanan nakdî yardımlarla birlikte bot ve monttan oluşan yardımı kardeş şehrimiz Giresun’a götürdük. Rabbim kabul eylesin inşallah. Hayırseverlerimize ve bu iyilik hareketine öncü olan din görevlilerimize teşekkür ediyorum." diye konuştu.

Kaynak: Diyanet Haber
banner237
Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Sitemizde en çok hangi haberler ilginizi çekiyor?