banner297

banner319

4-6 yaş Kur’an kursu öğrencileri emniyet güçlerini ziyaret etti

banner265

Artvin Ardanuç İlçe Müftülüğüne bağlı 4-6 yaş Kur’an kurslarında eğitim gören öğrencileri emniyet güçlerini ziyaret etti.

Artvin Müftülüğü 09.04.2022, 22:00
4-6 yaş Kur’an kursu öğrencileri emniyet güçlerini ziyaret etti
© DİHA

Ardanuç İlçe Müftülüğüne bağlı 4-6 yaş Kur’an kurslarında eğitim gören minik öğrenciler, Kur’an kursu öğreticileri rehberliğinde emniyet güçlerini ziyaret etti.

Diyanet İşleri Başkanlığı koordinesinde ülke genelinde il ve ilçe müftülüklerince açılan 4-6 yaş grubu Kur’an kursları, eğitim ve öğretim faaliyetleriyle her geçen gün büyümeye devam ediyor.

4-6 yaş grubu Kur’an kurslarında gerçekleştirilen etkinliklerle çocuklara, milli ve manevi değerler noktasında yaşlarına uygun metotlarla eğitim veriliyor.

Bu kapsamda 4-6 yaş Kur’an kursu öğrencileri “4-10 Nisan Polis Haftası” dolayısıyla Ardanuç İlçe Emniyet Müdürlüğüne ziyaret gerçekleştirdi.

Minik öğrencilerle emniyet güçlerinin Polis Haftasını kutlayan İlçe Müftüsü Nuri İlkatmış, İlçe Emniyet Müdür Vekili Servet Orhan’a çiçek takdim etti.

Kamu güvenliği ve huzuru için gece gündüz görev yapan emniyet güçlerine teşekkür eden Müftü İlkatmış, “Emniyet teşkilatı mensuplarının 177. yıl dönümünü ve Polis Haftası’nı kutluyorum. Görevlerini kahramanca yerine getirirken şehit olan polislerimizi de rahmetle, gazilerimizi minnetle yad ediyorum.” dedi.


 

Kaynak: Diyanet Haber
banner276
Yorumlar (0)