banner331

banner319

Göle'de vekaletle kurban organizasyonu tanıtıldı

Ardahan Göle İlçe Müftülüğü, Diyanet İşleri Başkanlığı ile Türkiye Diyanet Vakfı (TDV) iş birliğinde sürdürülen vekalet yoluyla kurban kesim organizasyonu tanıtmak amacıyla kurum ve kuruluşlara ziyaretler düzenliyor.

Ardahan Müftülüğü 04.07.2022, 12:53
Göle'de vekaletle kurban organizasyonu tanıtıldı
© DİHA

Diyanet İşleri Başkanlığı ile Türkiye Diyanet Vakfı (TDV) iş birliğinde sürdürülecek vekalet yoluyla kurban kesim organizasyonu konusunda vatandaşları bilgilendirmek ve vekaletle kurban bilincinin daha geniş kitlelere ulaşmasını sağlamak amacıyla Göle İlçe Müftülüğünce esnaflara, kurum ve kuruluşlara ziyaretler gerçekleştiriliyor.

Vekaleten kurban konusunda bilgilendirme yapan Göle İlçe Müftüsü Gökhan Kıdak, "Vekaletle kurban konusunda vatandaşlarımızı bilgilendirmek ve bilinçlendirmek amacıyla bir dizi ziyaretler gerçekleştiriyoruz. Vekaleten kurban bağışının ilçemizde yayılmasını sağlamak amacıyla müftülük personelimizce ve din görevlilerimizce çalışmalar yapılıyor." dedi.

Kıdak, vekaleten kurban bağışında bulunmak isteyen vatandaşların ilçe müftülüğüne ve din görevlilerine müracaat edebileceğini belirtti.

Kaynak: Diyanet Haber
banner276
Yorumlar (0)