banner297

banner319

Çıldır'da evlere 'iyilik' taşındı

banner265

Ardahan Çıldır İlçe Müftülüğü ve Türkiye Diyanet Vakfı Çıldır Şubesi, “Yolumuz Doğruluk, Yükümüz İyilik Olsun” sloganıyla ihtiyaç sahibi ailelere yardım ulaştırıyor.

Ardahan Müftülüğü 14.04.2022, 09:29
Çıldır'da evlere 'iyilik' taşındı
© DİHA

Çıldır İlçe Müftülüğü ile Türkiye Diyanet Vakfı (TDV) Çıldır Şubesi iş birliğinde “Yolumuz Doğruluk, Yükümüz İyilik Olsun” sloganıyla ihtiyaç sahibi ailelere yardım ulaştırılıyor.

Tespit edilen ihtiyaç sahibi aileler için hazırlanan yardım kolileri, Çıldır İlçe Müftülüğü din görevlileri ve TDV Çıldır Şubesi gönüllülerince ailelere teslim ediliyor.

İlçe genelinde 100 aileye yardım kolisi ulaştırıldığını belirten Çıldır İlçe Müftüsü Rahmi Temiz, “Ramazan ayında vatandaşlarımızın sıkıntılarını gidermek için yardıma muhtaç aileleri din görevlilerimizce belirledik. Tespit edilen ailelere, din görevlilerimiz ve TDV gönüllülerimizce yardımları ulaştırdık. Yapmış olduğumuz yardımlar Ramazan ayının manevi ikliminde birlik ve beraberliğimizi artırdı. Yardım kampanyasına desteklerini esirgemeyen hayırsever vatandaşlarımıza, maddi ve manevi katkıda bulunan ve emeği geçen herkese teşekkür ederiz.” dedi.

Kaynak: Diyanet Haber
banner276
Yorumlar (0)