banner331

banner319

Ardahan'da zekat standı açıldı

Ardahan İl Müftülüğü ve Türkiye Diyanet Vakfı Ardahan Şubesi iş birliğinde vatandaşların bağışlarını kabul etmek amacıyla stant kuruldu.

Ardahan Müftülüğü 22.04.2022, 14:09
Ardahan'da zekat standı açıldı
© DİHA

Ardahan İl Müftülüğü ile Türkiye Diyanet Vakfı (TDV) Ardahan Şubesi iş birliğinde vatandaşların fitre ve zekat gibi bağışlarını ihtiyaç sahiplerine ulaştırmak amacıyla stant açıldı.

Merkez Camii önünde kurulan standı ziyaret eden İl Müftüsü Dr. Hayri Erenay, “Hayırsever vatandaşlarımızın yapmış olduğu bağışları en doğru yere ulaştırmak için İl Müftülüğümüz ve TDV Ardahan Şubemizce gayretli bir şekilde çalışmaktayız. İhtiyaç sahibi aileleri belirleyerek vatandaşlarımızın bağışlarını onlara ulaştırma gayretindeyiz.” dedi. 

Erenay, fitre ve zekat gibi bağışlarını ihtiyaç sahiplerine ulaştırmak isteyen vatandaşların İl Müftülüğü ve TDV Ardahan Şubesine müracaat edebileceklerini sözlerine ekledi.

Kaynak: Diyanet Haber
banner279
Yorumlar (1)
Ramadan Yoldaş 3 ay önce
Ramazan Bayramdan sonra 6 gün oruç tutmak bütün sene oruç tutmuş gibi sayılır.Bu 6 gün rakamlı oruç Kuranı Kerimde yoktur ve hurafedir biddattır uydurmadır mantıksızdır kabul etmıyoruz.
TC. Diyanet Başkanlığı heyetine: Lütfen bu 6 gün rakamlı orucu kaldırın.!