banner250

banner203

Müftülük öğrencileri kahvaltı programında ağırladı

Antalya Döşemealtı İlçe Müftülüğü, yaz Kur’an kursu öğrencileri ve gençlik temsilcileri ile kahvaltı programında buluştu.

Antalya Müftülüğü 24.01.2019, 17:17
Müftülük öğrencileri kahvaltı programında ağırladı
© Diyanet Haber

Yaz Kur’an kursları döneminde eğitim alan öğrenciler, eğitim öğretim dönemi başladığında Döşemealtı İlçe Müftülüğünce hafta sonları açılan kurslara devam ettiler.

İlçe Müftüsü Kadir Koçak, hafta sonları kurslarına katılan öğrenciler ve gençlik temsilcileri ile kahvaltı programında bir araya geldi.

Programda öğrencilere hitap eden Müftü Koçak şunları söyledi:

“Okullar açıldıktan sonra da sizlerle bağını koparmayan ve bugün bu programın düzenlenmesini sağlayan Kur'an kursu öğreticimize ve geleceğimizin teminatı olan siz değerli öğrencilerimize teşekkür ederim. Sizler bu uygulama sayesinde hafta sonları Kur'an kursunda bir araya gelerek hem yazın öğrendiğiniz bilgileri tekrar ediyorsunuz hem de yeni bilgiler öğreniyorsunuz. Aynı zamanda Kur'an kursuyla, camiyle ve arkadaşlarınızla bağlarınız kopmuyor. Sizlerin her biri aynı zamanda okullarda İlçe Müftülüğümüzün Gençlik Temsilcisi olacaksınız ve böylece milli ve manevi değerlere bağlı, ailesine, devletine yararlı birer genç olarak yetişeceksiniz.”

Kaynak: Diyanet Haber
Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Sitemizde en çok hangi haberler ilginizi çekiyor?