banner203

banner250

Barış Pınarı Bölgesine Kumluca’dan sebze ve meyve desteği

Antalya’nın Kumluca ilçesinde Barış Pınarı bölgesine portakal, domates, patlıcan, biber ve salatalıktan oluşan yardım tırı gönderildi.

Antalya Müftülüğü 22.02.2020, 00:41
Barış Pınarı Bölgesine Kumluca’dan sebze ve meyve desteği
© Diyanet Haber

Kumluca İlçe Müftülüğü ve Türkiye Diyanet Vakfı Kumluca Şubesi tarafından Kumluca ve Beykent Toptancı Hallerinde portakal, domates, biber, patlıcan ve salatalık toplandı.

Hayırsever vatandaşların bağışladığı sebze ve meyvelerin doldurduğu tır, İlçe Müftüsü Hacı Kahraman’ın yaptığı dualarla yola çıktı.

Düzenlenen uğurlama programına Kumluca İlçe Müftüsü Hacı Kahraman, Antalya Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi Şefik Durdaş, Türkiye Diyanet Vakfı Kumluca Şubesi Temsilcileri ve vatandaşlar katıldı.

Programda konuşma yapan Kumluca Müftüsü Kahraman, “Türkiye Diyanet Vakfı Kumluca Şubesi tarafından hazırlanan bir tır dolusu sebze ve meyveleri Barış Harekatı Bölgesine gönderdik. Bu tır Allah’ın izniyle bu akşam saatlerinde Rasulayn’da olacak. Mehmetçiklerimiz bu sebze ve meyveleri yerel halka dağıtacak. Kampanyamıza destek veren ve emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.” dedi.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Sitemizde en çok hangi haberler ilginizi çekiyor?