banner203

banner222

Vefa grubunda yer alan din görevlileri ödüllendirildi

Ankara Çankaya Kaymakamlığı, koronavirüs (Kovid-19) ile mücadelede en ön saflarda görev alan din görevlilerini “Başarı Belgesi” ile ödüllendirdi.

Ankara Müftülüğü 09.10.2020, 15:53
Vefa grubunda yer alan din görevlileri ödüllendirildi
© Diyanet Haber

Tüm dünyada etkili olan yeni tip koronavirüs (Kovid-19) ile mücadelede en ön saflarda görev alan din görevlileri “Başarı Belgesi” ile taltif edildi.

Çankaya Kaymakamlığı bünyesinde oluşturulan Vefa Sosyal Destek Grubu çalışmalarına aktif olarak destek veren din görevlileri, Kaymakamlık tarafından “Başarı Belgesi” ile taltif edildi.

Vefa Sosyal Destek Grubu çalışmalarında yer alan din görevlileri, yaşlı ve kronik rahatsızlığı olan vatandaşlar başta olmak üzere yardıma ihtiyacı olan herkese umut oldu.

Çankaya Kaymakamlığı bünyesinde oluşturulan Vefa Sosyal Destek Grubu'nun çalışmalarına destek veren din görevlileri, Kaymakam Mete Buhara tarafından “Başarı Belgesi” ile ödüllendirildi.

Din görevlilerine başarı belgelerini düzenlenen törenle Çankaya İlçe Kaymakamı Mete Buhara, İl Müftüsü Dr. Yusuf Doğan, TDV Mütevelli Heyeti II. Başkanı İhsan Açık ve İlçe Müftüsü Ali Gülden takdim etti.

Kaynak: Diyanet Haber
banner220
Yorumlar (0)