banner258

banner250

Müftü Topçu: Öğrencimizin başarısı Ankara için büyük bir gururdur

Diyanet İşleri Başkanlığınca ülke genelindeki Kur’an kursu öğrencileri arasında düzenlenen Kur’an-ı Kerim’i Güzel Okuma Yarışması'nın "İç Anadolu Bölge Finali" gerçekleştirildi.

Ankara Müftülüğü 05.04.2021, 21:13
Müftü Topçu: Öğrencimizin başarısı Ankara için büyük bir gururdur
© Diyanet Haber

Diyanet işleri Başkanlığı tarafından her yıl Türkiye geneli Kur’an kursları arasında düzenlenen Kur’an-ı Kerim’i Güzel Okuma Yarışması'nın "İç Anadolu Bölge Finali" yapıldı.

Koronavirüs tedbirleri kapsamında çevrimiçi gerçekleştirilen yarışmada komisyon üyelerinin değerlendirmesi sonucu yarışmaya Ankara’dan katılan Sincan İlçe Müftülüğü Şeyh Edebali Yatılı Hafızlık Kur’an Kursu öğrencisi Mahmut Fatih Akbayrak ikinci oldu.

Akbayrak’ı tebrik eden İlçe Müftüsü Mevlüt Topçu, “Öğrencimizin bu başarısı sadece kendi ve ailesi için değil bütün Sincan hatta Ankara için büyük bir gururdur. Bu başarı inşallah diğer arkadaşlarının da motivasyonunu arttırarak önümüzdeki süreçlerde daha büyük bir kitleyle daha büyük başarılara imza atarız.Bu vesileyle öğrencimizi, ailesini ve öğrencimizin hocası İsmail Özbek’ i tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum." dedi.
 

Kaynak: Diyanet Haber
Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Sitemizde en çok hangi haberler ilginizi çekiyor?